Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3'ün Ölçüleri Belli Oldu

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3’ün Ölçüleri Belli Oldu

Önceki raporlara göre Galaxy Z Fold 3, 'Fold Edition' adı verilen özel bir S Pen kalemini destekleyecek. Ayrıca ekran altı kamera ile gelecek. Öte yandan, Galaxy Z Flip 3 çift tonlu bir yüzeye sahip olacak. Bu cihazların öncekilerden daha ucuza mal olduğu bildiriliyor. Son olarak, üretimlerinin Ağustos ayı başlarında duyurulmadan önce başladığı söyleniyor. Müşterilere o ayın sonunda sevkiyata başlamaları bekleniyor. İşte telefonların ekran boyutları..

-

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3, Samsung’un bir sonraki en büyük teklifleri olarak piyasada yerini almaya hazırlanıyor. Bu akıllı telefonların 3 Ağustos’taki Galaxy Unpacked etkinliğinde resmiyet kazanması bekleniyor. Bu telefonlarla ilgili son sızıntı, ekranlarının boyutunu ortaya koyuyor.

ETNews tarafından yapılan bir rapora göre, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 aşağıdaki boyutlarda ekranlara sahip olacak.

Samsung Galaxy Z Fold 3

Kapak Ekranı: 6.23 inç
Ana Ekran: 7,55 inç

Samsung Galaxy Z Flip 3

Kapak Ekranı: 1.9 inç
Ana Ekran: 6.7 inç

Bu katlanabilirlerin ekranları aşağıdaki en boy oranlarına sahip olabilir.

Samsung Galaxy Z Fold 3 Ekran En Boy Oranı

Kapak Ekranı: 5:4
Ana Ekran: 4:3:2

Samsung Galaxy Z Flip 3 Ekran En Boy Oranı

Kapak Ekranı: Yok
Ana Ekran: 25:9

Önceki raporlara göre Galaxy Z Fold 3, ‘Fold Edition‘ adı verilen özel bir S Pen kalemini destekleyecek. Ayrıca ekran altı kamera ile gelecek. Öte yandan, Galaxy Z Flip 3 çift tonlu bir yüzeye sahip olacak.

Bu cihazların öncekilerden daha ucuza mal olduğu bildiriliyor. Son olarak, üretimlerinin Ağustos ayı başlarında duyurulmadan önce başladığı söyleniyor. Müşterilere o ayın sonunda sevkiyata başlamaları bekleniyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here