Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Galaxy Z Fold 4, 80'den Fazla Güvenlik Açığı Düzelten Bir Güncelleme...

Samsung Galaxy Z Fold 4, 80’den Fazla Güvenlik Açığı Düzelten Bir Güncelleme Aldı

Samsung'un katlanabilir süper telefon için en son güvenlik düzeltme eki, 60'tan fazla yüksek riskli güvenlik açığı ve beş kritik güvenlik açığı da içeriyor. Yama ayrıca Galaxy'ye özgü bir düzineden fazla düzeltme ile geliyor. Bu güvenlik açıklarından korunmak için cihazınızı en kısa sürede bu yama ile güncellemeniz gerekiyor.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Android güvenlik yamaları, güvenlik açıklarını gideren Android işletim sistemi güncellemeleridir. Bu yamalar, cihazların güvende kalmasını sağlamak için Google ve diğer Android üreticileri tarafından düzenli olarak yayınlanır.

Yamalar, işletim sisteminin kendisindeki hatalardan belirli uygulamalarla ilgili sorunlara kadar çeşitli güvenlik açıklarını düzeltir. Android güvenlik yamaları, güvenlik açıklarını düzeltmenin yanı sıra performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri de içerebilir. Galaxy Z Fold 4 de Samsung‘un Aralık ayına özel güvenlik yamasından payını aldı.

Samsung şu anda ABD’de katlanabilir Galaxy Z Fold 4’ün esas sürümü için Aralık güvenlik düzeltme ekini yayınlıyor. Bu güncelleme, Google’ın Pixel telefon serisi için aynı yamayı yayınlamasının ardından geliyor. Yaklaşık 400 MB ağırlığında olan yama, önümüzdeki günlerde Galaxy Z Fold 4’ün operatöre özel versiyonları için de mevcut olacak.

Samsung’un katlanabilir süper telefon için en son güvenlik düzeltme eki, 60’tan fazla yüksek riskli güvenlik açığı ve beş kritik güvenlik açığı da içeriyor. Yama ayrıca Galaxy’ye özgü bir düzineden fazla düzeltme ile geliyor. Bu güvenlik açıklarından korunmak için cihazınızı en kısa sürede bu yama ile güncellemeniz gerekiyor.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz