Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung'dan Üç Yeni Katlanabilir Telefon Patenti!

Samsung’dan Üç Yeni Katlanabilir Telefon Patenti!

Samsung, katlanabilir telefonlara daha çok odaklanıyor. Şirket yepyeni üç patent daha aldı!

-

Samsung, katlanabilir akıllı telefonlar açısından diğer tüm şirketlerden önde. Güney Koreli teknoloji devi, rekabette öne geçmek için çeşitli boyut ve biçimlerde katlanabilir telefon patentleri alıyor.

Daha geçen hafta, firmanın kardeş şirketi Samsung Display tarafından açılan bir patent LetsGoDigital tarafından ortaya çıkarıldı. Şimdi, yayın Samsung Electronics tarafından alınan başka bir patenti tespit etti.

Katlanabilir akıllı telefonların gelecekte çok popüler olması bekleniyor. Şimdi ortaya çıkan çoğu katlanabilir telefonsa henüz satışa çıkmış değil. Mevcut telefonlarsa oldukça pahalı.

Neyse ki, teknoloji gelişiyor ve katlanabilir telefonların önümüzdeki yıllarda daha ucuza gelmesi bekleniyor. Bu arada Samsung gibi şirketler yeni tasarımların patentini almaya devam ediyorlar.

Konumuza dönecek olursak, yeni katlanabilir tasarım patenti, Nisan ayında Samsung Electronics tarafından WIPO (Dünya Fikri Mülkiyet Ofisi) ile yapıldı. Onaylandı ve 15 Ekim’de ‘Çok sayıda kamera modülü içeren katlanabilir elektronik cihaz’ başlığı altında yayınlandı.

Bununla birlikte, üçünün de ön ekranında bir açıklık var, böylece içeride bulunan kameralar telefon kapalıyken bile kullanılabiliyor. Dolayısıyla başlık, çok sayıda kamera modülü terimini içeriyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here