Ana SayfaAndroid HaberleriSanal Boyama Uygulaması İle Renkleri Gözden Geçirin!

Sanal Boyama Uygulaması İle Renkleri Gözden Geçirin!

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Marshall Visualizer İle Duvarlarınızın Geleceğini Görün!

Günümüzde mobil platformlarda böyle işlevsel uygulamalar görmek oldukça güç duruma geldi diyebiliriz, çoğunlukla oyunlar ve gereksiz uygulamalar mobil marketleri doldurmakta. Bu gün sizlere tanıtacağımız uygulama ise oldukça kullanışlı ve işlevsel, hatta bir nevi geleceği görmenizi sağlıyor diyebiliriz.

Marshall Visualizer uygulaması sayesinde duvarlarınızı boyamadan önce tüm renkleri gözden geçirebiliyorsunuz. Akıllı cihazınızın kamerasını duvarınıza tuttuğunuz taktirde uygulama ile tüm renkleri gözden geçirmek mümkün hale geliyor, yani sanal boyama işlemi akıllı cihazınızdan tamamlayıp hangi rengin duvarınıza yakışıp yakışmadığını, mobilyalarınızla uyumlu olup olmadığını görüp daha sonra boya işlemine geçebiliyorsunuz. Bu sayede boya sonrasında beğenmeme gibi bir durum olmuyor. Marshall Visualizer hem Android hem de İOS için ücretsiz olarak sunulmakta.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz