Ana SayfaAkıllı TelefonŞeffaf Camlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition İptal Edildi!

Şeffaf Camlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition İptal Edildi!

Xiaomi Mi 10 Explorer Edition piyasada yer almayacak...

-

Xiaomi, Explorer Edition’ı ilk kez 2018’de piyasaya sürülen Mi 8 Explorer Edition’da şeffaf bir arka panelle tanıttı. Şirket, geçen yılın Mi 9 amiral gemisi serisine de bir Explorer versiyonu ekledi. Bununla birlikte, Xiaomi bu yılın başlarında şok edici bir açıklama yaptı ve Mi 10’un şeffaf versiyonu olmayacağını ima etti.

Sürpriz bir gelişmede, Xiaomi’nin Pazarlama departmanı tarafından şeffaf bir arka panele sahip bir Mi 10 modelinin resimleri paylaşıldı. Tasarım, arka kapağın şeffaf bir cam panel ile değiştirilmesiyle elde edilmişti. Böylece, Mi 10 ve Mi 8 Explorer sürümlerinin aksine, Mi 10’un gerçek iç kısımlarını görebiliyordunuz.

Mi 10’un iç kısımları, oldukça düzgün ve güzel görünüyor. Şeffaf panel kamerayı, flaşı, pili, kablosuz şarj bobinini ve tüm anakart alanını kapsayan geniş bir çift katmanlı termal iletken grafit alanını açıkça gösteriyor.

Geliştirme, bazı taraftarların, şirketin bu tür arka kapaklar sunmasınķ ve telefonlarında olmasını isteyen hayranlar için satış sonrası yedeklemeler talep etmelerini istedi. Sözün özü Mi 10 için değil ancak yakın zamanda Xiaomi telefonlarda şeffaf cam paneller görebiliriz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here