Ana SayfaMobil UygulamalarSEGA Mobil Oyunları Pazardan Çekildi!

SEGA Mobil Oyunları Pazardan Çekildi!

-

Oyun sektöründe 2001 yılından beri var olan bir Japon yazılım firması olan SEGA, 2013 verilende Japonya’nın en iyi 363. Şirketi olarak gösterilmişti. Özellikle kullanıcıların beğenerek oynadığı Super Monkey Ball başta olmak üzere Total Wat, crazy taxi ve Football Manager, Sonic dünyada ve ülkemizde en beğenilen ve tercih edilen oyunlar arasında yer alıyor. Mobil oyunların yaygın şekilde kullanılmasının ardında Google play ve İ Tunes’de yer almıştı. SEGA mobil oyunları farklı kullanıcılar tarafından oldukça sevilen oyunlardı. Ancak şirket nedeni olmayan bir neden ile bu platformda ki oyunlarından 19’unu çektiğini açıkladı.

SEGA mobil oyunları bir çok kullanıcı tarafından beğeniliyor ve indiriliyordu. Şirketin yaptığı açıklamda indirilmiş olan SEGA mobil oyunlarının oynanmaya devam edeceğini, ancak yeni kullanıcıların artık bu oyunları satın almalarının yada indirmelerinin sözkonusu olmadığını açıkladılar.

Konu hakkında daha fazla ayrıntıya girilmedi. Firmanın Google Play ve İtunes’den neden çıktığı ve oyunlarının devamının olup olmayacağı hakkında henüz bir bilgi vermediği öğrenildi.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here