Ana SayfaAkıllı TelefonSızan Galaxy Note 9 Koruma Kılıfı Cihaz Tasarımını Ortaya Çıkardı!

Sızan Galaxy Note 9 Koruma Kılıfı Cihaz Tasarımını Ortaya Çıkardı!

Yeni amiral gemisi Note 9'u yakında tanıtacak Samsung sızıntıların önüne geçemiyor...

-

Tangra LH1, Tesla Semi’ye Meydan Okumaya Geliyor!

Terraline tamamen yeni bir şirket olmayabilir, daha önce Solo Gelişmiş Araç Teknolojileri olarak biliniyordu. Şirket,...

Samsung Galaxy Note 9‘u iki haftadan daha kısa bir süre içinde duyuracak. Ancak telefon tasarımı zaten çoktan ortaya çıktı desek yanlış olmaz. Dayanıklı bir telefon kılıfının sızdırılmış görüntüsüne göre yeni telefon en azından ön, sol ve sağ taraflardan Galaxy Note 8 ile aynı tasarıma sahip olacak. Bixby düğmesini ve 3,5 mm ses jakını da bünyesinde koruyacak.

Samsung Galaxy Note 9 Yeni Kılıf Görselleri Sızdırıldı!

Bugün sızan koruma kılıfı görüntüsü Bixby düğmesinin Ses ayarlayıcısının üstüne çıktığını söylüyor. Ancak bu biraz hatalı gibi gözüküyor. Özellikle de gerçek resimdeki cihaza baktığınızda ve üç anahtar arasındaki alanı kestirebiliyorsanız.

Altta toz ve diğer parçacıkları uzak tutmak için tüm açıklıklar için kauçuk bir kanala sahip olan, soldan sağa doğru sıralanan ses jakı, USB Type-C bağlantı noktası, mikrofon, hoparlör ve S-Pen yuvası var.

Cihazın arka tarafı resimde görünse de kamera kapağının telefonun kenarı üzerinde gözükmesi kamera kurulumunun Galaxy Note 8’deki gibi yatay kalmasını sağladığını düşündürüyor. Ancak parmak izi tarayıcısının da kalp atış hızı monitörünün altında bulunacağını gösteriyor.

Bu da telefonun 1000 €’dan fazla bir fiyat etiketi ile gelebileceğini bildirdiğimiz bu hafta başında sızdırılan işlemcisi ile uyumlu bir sızıntı olarak kayıtlarımıza geçiyor.

-- Reklam --

WhatsApp Muadili Uygulamalar 2023

Mesajlaşma uygulamalarının pandemi sırasında her zamankinden daha önemli olduğu kanıtlandı, bu nedenle onlardan vazgeçmek artık söz konusu değil. İster...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz
Kaynakgsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz