Ana SayfaOyunSmoothie Swipe Android Oyunu

Smoothie Swipe Android Oyunu

-

Square Enix firması tarafından piyasaya sürülmüş eğlenceli yapımlardan birisi de Smoothie Swipe Android Oyunu olmaktadır. Google Play Store’da şu ana kadar 500.000’e yakın kullanıcı tarafından indirilen oyun, bu sayıyı her geçen gün arttırmaya da devam ediyor.

Meyvelerin ön planda olduğu ve bir nebze de olsa Candy Crush Saga oyununa benzeyen yapım ücretsiz olmasının yanında uygulama içi satın alma seçenekleri de sunmaktadır. Bu seçenekler ile oyunun oynanabilitesini bir adım daha arttırabilirsiniz.

Smoothie Swipe Android Oyunu mantığı oldukça basittir. Ekranda yer alan aynı meyveleri bir araya getirerek ortadan kaldırıyorsunuz ve bu sayede ekranı temizlemeye çalışıyorsunuz. Aynı anda ne kadar fazla meyveyi patlatırsanız alacağınız puan da o derecede artmaktadır.

Oyunda görevler ile kazanabileceğiniz veya satın alabileceğiniz ekstra özellikleri de bulunmaktadır. Fakat, bu seçenekleri kullanmadan da oyunu rahatlıkla oynayabilir biraz daha fazla zorlanabilirsiniz.

Smoothie Swipe Android Oyunu
Smoothie Swipe Android Oyunu

Smoothie Swipe Android Oyununun grafiklerini konuşmak gerekirse çok fazla olumlu yorum yapamayacağız. Çünkü, biraz sönük kalmış grafik yapısına sahip bir oyun ile karşı karşıyayız ve birçok olumlu özelliğini de kapatacak derecede bir grafik görüyoruz.

Eğlenceli yapımı aşağıdaki butona tıklayarak cihazınıza yükleyebilirsiniz. Android sürümünüzün ise minimum 2.3 ve üzeri olmasına dikkat etmenizde fayda var.

Bol eğlenceler!

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.