Ana SayfaAndroid HaberleriSon Dakika Android 5.0 Lollipop Görüntüleri Sızdırıldı

Son Dakika Android 5.0 Lollipop Görüntüleri Sızdırıldı

-

iPhone’da Müzik Çalarken Video Nasıl Kaydedilir?

Bu makalede, herhangi bir uygulamadan müzik çalarken iPhone'da nasıl video kaydedileceği açıklanmaktadır. Nasıl çalıştığını öğrenmek...

Bugün saat 19.00 itibariyle Fransa’da gerçekleşecek olan Google I/O 2014 konferansı başlamasına saatler kala Google tarafından tanıtılması beklenen Android 5.0 sürümünden yeni görüntüler yayınlandı.

“Quantum Page” tasarımına sahip olduğu iddia edilen Android 5.0 Lollipop sürümü ilk olarak bakıldığında sade ve çekici bir görünüme kavuşmuş olarak gözüküyor, ”hızlı ayarlar” seçeneklerinin rahatlıkla görüntüleme yapılabileceği sürüm olan Android 5.0 genellikle gri renk seçeneği ile beraber donatılmış.

Gri ve beyazın sıklıkla kullanıldığı sürüm üzerinde kullanıcıların hem gözleri yormaması hemde şık bir görüntü elde edilebilmesi için tasarlandığı apaçık ortada, Androidpolice sitesi tarafından sızdırılmış olan görüntülere göre gelecek saatlerde neredeyse kesin olarak tanıtılması beklenen Android 5.0 sürümünü şimdiden görmüş olduk.

Sürümün en dikkat çeken ve en can alıcı noktasının ise herne kadar kesin bir bilgi olmasa dahi en az 1.5GB RAM kullanan cihazlar ve üzeri cihazlar için yayınlanabileceği iddia ediliyor, gelecek saatlerde sizler için kesin bir bilgi verilir ise bilgi vereceğiz.

Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden görselleri yayınlayalım ve sizlerinde düşüncelerini alalım.

-- Reklam --

iPhone’unuzun Kamerasını Mac’iniz İçin Bir Web Kamerası Olarak Kullanma

Mac'inizde macOS 13.0 veya sonraki bir sürümü yüklüyse, yakındaki iPhone'unuzu bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanabilirsiniz. Nasıl çalıştığını öğrenmek için...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz