Ana SayfaTeknoloji HaberleriSony, Türkiye'de Faaliyetlerini Durdurdu!

Sony, Türkiye’de Faaliyetlerini Durdurdu!

Sony, ülkemizde sadece televizyon ve ses sistemlerinin faaliyetini sonlandırıyor. Sony, bu kararın sebebini ise Türkiye maliyetlerinin artması ve kaynak sorunu olduğunu dile getirdi.

-

CS:GO Source 2 Tanıtıldı!

Günümüzün en popüler FPS oyunlarından biri olan Counter-Strike: Global Offensive yıllardır FPS oyunlarının başını çekmekte....

Günümüzün en büyük teknoloji markalarından Sony, ülkemizde ki bazı faaliyetlerini sona erdireceğini açıkladı.

Bugün teknoloji dünyasına bomba gibi bir haber düştü. Dünyanın en büyük teknoloji markalarından Sony’nin ülkemizdeki faaliyetini tamamen bitirdiği açıkladı. Her ne kadar iddia da olsa, büyük bir kesim tarafından şoke edici bir haber olarak karşılandı.

İlerleyen saatlerde Sony, yaşanan bilgi kirliliğinden ötürü bir açıklama yaptı ve ülkemizdeki teknoloji meraklılarının yüreğine su serpti. Sony, ülkemizde sadece televizyon ve ses sistemlerinin faaliyetini sonlandırıyor. Sony, bu kararın sebebini ise Türkiye maliyetlerinin artması ve kaynak sorunu olduğunu dile getirdi. İki ürün grubunda çıkış söz konusu ancak müşteri hizmetleri devam edecek. Diğer taraftan bu Sony ürünleri ithalatçı garantisiyle satışlarına devam edecektir.

Sony

PlayStation tarafında da yürekler ağza geldi ancak korkulan gerçekleşmedi. Eskiden olduğu gibi PlayStation faaliyetleri ülkemizde kesintisiz devam edecek. PlayStation için İngiltere merkez alınarak ilerleniyordu ancak yapılan bazı haberlere göre, merkez İngiltere’den alınarak Dubai’ye taşınacak. Konu her ne kadar iddia da olsa, ilerleyen günlerde kesinleşmesi bekleniyor.

Samsung’un 43 inçlik mini LED monitörü harika görünüyor

-- Reklam --

Adobe ve Nvidia, Yapay Zeka Görüntü Sistemlerini Tanıttı!

Adobe, AI'yı Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator gibi popüler yazılımlara dahil ederek görüntü ve metin efektleri oluşturma sürecini hızlandırdı....
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz