Ana SayfaAkıllı TelefonSony Xperia Z3 tekrar sızdırıldı

Sony Xperia Z3 tekrar sızdırıldı

-

iPhone Piliniz Bittiğinde Düşük Güç Moduna Otomatik Geçme

Günün ilerleyen saatlerinde iPhone'unuzun pilinin düzenli olarak bittiğini fark ederseniz, Düşük Güç Modu kullanışlı bir...

Sony Xperia Z3 bu sefer Samsung ile beraber.

Sony tarafından üretilmesi beklenen ve sürekli olarak sızdırılan Sony Xperia Z3 için bugün yeni görseller yayınlandı, dün itibariyle farklı internet siteleri üzerinden sızdırılan Sony Xperia Z3 bugün Samsung tarafından üretilmiş olan Samsung Galaxy Note model cihaz ile beraber sızdırıldı.

Sony tarafından geçtiğimiz aylarda yapılan her 6 ayda bir üst model akıllı telefon çıkaracağız sözüne güvenip telefon almadan bekleyen kullanıcılar Sony Xperia Z3 cihazının yakın zaman içerisinde tanıtılması bekliyor, bazı kullanıcılar ise Sony Xperia Z3 cihazının yakın zamanda tanıtılmayacağını iddia ediyor, ancak görüyoruz ki yayınlanan görsellerde gerçek bir Sony Xperia Z3 olduğu kesin.

Henüz şuan için donanım özellikleri bilinmeyen ancak buna rağmen çeşitli internet siteleri tarafından xxx özelliklerine sahip olduğu açıklanan Sony Xperia Z3 hakkında şuan için resmi ve net donanım bilgisi bulunamamakta.

Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden Samsung cihaz ile beraber yayınlanan Sony Xperia Z3 görüntülerini sizlerle beraber paylaşalım.

-- Reklam --

Siri’nin İsim Telaffuzunu Düzeltme

Apple'ın dijital asistanı Siri, isimleri doğru bir şekilde telaffuz etmede oldukça iyidir, ancak bazen insan bunu karıştırabilir. Neyse ki,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz