Ana SayfaAndroid HaberleriSteve Wozniak Samsung Hakkında Konuştu

Steve Wozniak Samsung Hakkında Konuştu

-

Samsung One UI 5’te Always On Display nasıl özelleştirilir

Samsung'un Always On Display (Sürekli açık ekran) işlevi yıllardır var. Bir zamanlar şirketin amiral gemileri...

Apple kurucularından olan Steve Wozniak bugün Samsung hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı, Apple kurucularından olan Steve Wozniak Samsung hakkında yaptığı bu açıklamalar ile teknoloji dünyasını karıştırdı.

1976 yılında kaldıkları evin bahçesinde Apple Computer‘i kuran Steve Wozniak Steve Jobs ile beraber Apple’ın temellerini hazırlarken aralarında çıkan bir tartışma dolayısıyla yollarını ayırmışlardı, teknoloji dünyasına Android telefon kullanıyorum gibi söylediği sözler ile dikkat çeken ve aynı zamanda Apple’dan da tepki alıyor.

Steve Wozniak Samsung Hakkında Neler Dedi?

Steve Wozniak bugün yaptığı yeni açıklamalarda Samsung Gear akıllı saati hakkında deneyim edindiğini, ve giyilebilir teknolojilere oldukça fazla önem verdiğini açıkladı, Wozniak sözlerine  Gear gibi akıllı saatlerin sadece yarım gün pil ömrünün olmasına tepki göstererek saati bir daha kullanmadığını da belirtti.

Son olarak Apple iWatch akıllı saat hakkında sorular alan Steve Wozniak Apple iWatch hakkında herhangi bir bilgisinin bulunmadığını açıkladı, bizlerde cepkolik.com ekibi olarak günümüzün teknolojisinde pil sürelerinin oldukça az olduğunu düşünüyoruz, sizin bu konuda düşünceniz nedir? bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

-- Reklam --

Realme 8 İnceleme

Realme, 2018'den beri var olmasına rağmen tam olarak bilinmiyor. Adı, ülkede bir sürü rekor kırdığı için Hindistan'da daha iyi...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.