Ana SayfaAkıllı TelefonTecno Phantom V Flip 22 Eylül'de geliyor

Tecno Phantom V Flip 22 Eylül’de geliyor

Yenilikçi teknoloji markası TECNO bugün, en son premium amiral gemisi cihazı PHANTOM V Flip 5G'nin 22 Eylül'de Singapur'da Flip In Style TECNO Amiral Gemisi Ürün Lansmanı 2023'te piyasaya sürüleceğini duyurdu.

-

3 Yeni Fortnite Oyunu Geliyor

2017 yılında piyasaya çıkan ve o günden bu yana sürekli gelişerek milyonlarca oyuncuya ulaşan Fortnite...

Tecno, yatay olarak katlanabilen Phantom V Fold‘u Şubat ayının sonlarında MWC 2023’te piyasaya sürdü ve şimdi Çinli marka, Tecno Phantom V Flip olarak adlandırılan ilk kapaklı katlanabilir akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Tecno Phantom V Flip, 22 Eylül’de Singapur’da yerel saatle 15:00’te başlayacak bir etkinlikte tanıtılacak. Tecno, Phantom V Flip’in “yeni form faktörlerini keşfetme ve tutkulu, modaya uygun ve ileriye dönük kitleler için kapaklı telefonların stilini ve işlevselliğini yeniden tanımlama taahhüdünü” yansıttığını söylüyor.

Tecno, Phantom V Flip’in yanı sıra MegaBook T1 2023 14″ dizüstü bilgisayarı da piyasaya sürecek. Şirket bu ürünlerin her ikisi hakkında da herhangi bir açıklama yapmadı, ancak sızdırılan görüntüler Tecno Phantom V Flip‘in etrafında iki kamera bulunan dairesel kapaklı bir ekrana sahip olacağını ortaya koydu.

Phantom V Flip bazı özellikleriyle Google Play Console’da da görüldü: 6.9″ Full HD+ katlanabilir ekran, 8GB RAM ve Android 13 işletim sistemi ile gelmesi bekleniyor. Yonga seti tarafında ise muhtemelen Dimensity 1300 kullanılacak.

Frostpunk 2 Oyun İçi Videosu Geldi

Hayatta kalma, şehir kurma ve kaynak yönetimi türlerindeki Frostpunk’un ilk oyunu 2018 yılında yayımlanmış ve kısa sürede büyük beğeni...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena