Ana SayfaAndroid HaberleriTecno Phantom X2 ve Phantom X2 Pro en az Android 14 güncellemesini...

Tecno Phantom X2 ve Phantom X2 Pro en az Android 14 güncellemesini alacak

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Tecno, bu ayın başlarında Phantom X2 ve Phantom X2 Pro‘yu tanıttı ve hayal kırıklığı yaratan bir şekilde her iki telefon da Android 12 ile kutudan çıktı. Bunlardan herhangi birinden etkilendiyseniz ve yazılım desteği açısından Tecno‘dan ne bekleyeceğinizi merak ettiyseniz, doğrudan şirketin kendisinden gelen ayrıntıları aktarıyoruz.

Phantom X2 serisi, Android 13 ve Android 14 için garantili güncellemeler alacak. Bunun ötesinde, işler daha az net – şirket, Android 15 ile ilgili bir kararın yalnızca Google’ın bu sürümün son sürümünü yayınladığında verileceğini söylüyor. Yani kesin bir hayır değil ama ihtimal çerçevesinde gibi düşünebilirsiniz.

Tecno, Android 13 güncellemesinin ne zaman görüneceğine dair net (hatta belirsiz) bir zaman çizelgesi sağlamadı, ancak en azından artık geleceğinden emin olabilirsiniz. Ek olarak şirket, kulağa ne kadar belirsiz ve göreceli gelse de Phantom X2 ve X2 Pro için en az üç yıllık “operasyonel akıcılık” sağlama sözü veriyor.

Tecno’nun küreselleşme planları olduğunu da ortaya koyabiliriz, ancak genişleme zaman alıyor. Şu anda Tecno cihazları 70’in üzerinde ülke ve bölgede satılmaktadır ve marka gelişmekte olan pazarlara odaklanmaktan oldukça mutlu.

Böylece Phantom X2 ve Phantom X2 Pro ilk olarak Hindistan, Nijerya, Kenya, Suudi Arabistan, Kolombiya, Türkiye ve Filipinler’de satışa sunulacak. Daha sonra Tecno’nun zaten mevcut olduğu diğer pazarlara yayılacaklar.

Phantom X2 Pro hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin!

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz