Ana SayfaAndroid HaberleriTelefonunuza Ne Kadar Bağımlısınız?

Telefonunuza Ne Kadar Bağımlısınız?

-

Apple iPhone 14 Pro İnceleme

7 Eylül'de duyurulan iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max, Apple'ın yeni üst düzey...

Yeni bir uygulama. Android kullanıcıları, artık telefonlarına ne kadar bağımlı olduklarını öğrenebilecek.

Bu ücretsiz uygulamayla, Android telefonunuza indireceğiniz “BreakFree” sizin telefonunuza ne kadar bağımlı olduğunuzu ölçüyor. Telefonunuzu bağlılığınızı “Addictive Score” yani “Bağımlılık Skoru”yla bildiriyor. Bu uygulama sayesinde telefonunuzda ne kadar vakit geçirdiğinizi göreceğiniz için belki de artık insanlara daha fazla vakit ayırmayı düşünebilirsiniz.

Bu uygulama sizi uyarıyor!

Bu uygulamada bildirimleri eğer kapatmazsanız, telefonunuzda çok vakit geçirdiğinde artık yeter! diyor ve sizi uyarıyor. Uyarmak dışında tabii ki bir şey yapmıyor. Ancak uygulamaya bir de telefonu kilitle gibi bir seçenek eklenebilir, bazı anne babaların işine gelebilirdi bu. 1 saat-2 saat kullanımdan sonra telefon bir şifreyle kilitlenebilir ve ancak 30-40 dakika sonra açılabilirdi. Bu tabii ki şimdilik fikir. Eğer telefonunuzu fazla kullandığınızda arama almamak, uyarı almamak istiyorsanız bu uygulamadan bunu da ayarlayabiliyorsunuz!

-- Reklam --

Cadılar Bayramı Temalı Filmler

Cadılar Bayramı'nın kökeni antik Britanya'da pagan Keltlerin kutladığı Samhain Festivali'dir. Keltler 1 Kasım'ı yazın bitişi, kışın başlangıcı kabul ediyorlardı....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.