Ana SayfaAndroid HaberleriUygulamaya Özel Ayar Android'de

Uygulamaya Özel Ayar Android’de

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Genelde bazı uygulamaları telefonunuzun genel ayarlarından farklı ayarlarla kullanmak istemiş olabilirsiniz. İstememiş olsanız bile, pil ömrü veya performans açısından sizin için faydalı olabilecek bir uygulama var. Android için App Config uygulaması, her bir uygulama için farklı ayarlar yapmanıza olanak sağlıyor. Örneğin YouTube’da video izlerken Wi-Fi üzerinde olmak kaydıyla ekran parlaklığını %100 yapabilir, tarayıcınız üzerinde gezinip haber okurken otomatik olarak ekran parlaklığını daha düşük bir seviyede tutabilirsiniz.

Uygulamayı açtıktan sonra, özel ayar yapmak istediğiniz uygulamaları seçip, ekran parlaklığını, sesi, mobil veri veya Wi-Fi kullanımını, Bluetooth’u ve ekranın ne zaman kapanacağını ayrı ayrı belirleyebiliyorsunuz. Ücretsiz sürüm gayet yeterli olsa da, reklamlardan kurtulup telefonla birlikte App Config’in de açılmasını sağlamak için ücretli versiyona geçebilirsiniz.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz