Ana SayfaAkıllı TelefonV15 5G, Realme UI 2.0 Güncellemesini Alıyor!

V15 5G, Realme UI 2.0 Güncellemesini Alıyor!

Realme, yeni kullanıcı arayüzü güncellemesi olan UI 2.0'ı erken erişim için V15 5G'ye sunmaya başladı. Yeni kullanıcı arayüzü güncellemesi Android 10 tabanına dayanıyor.

-

Çin’li akıllı telefon üreticisi olan Realme, pazarda yeni modelleriyle yer almaya devam ediyor. Şirket şimdi de yeni kullanıcı arayüzü Realme UI 2.0 güncellemesini V15 5G modeline erken erişime sundu. Şuan için sadece Çin pazarındaki kullanıcılara sunulan bu yeni güncelleme ile birlikte V15 5G, yeni bir kullanıcı arayüzüne kavuşuyor.

Ancak şirket yeni Realme UI 2.0‘ı Android 10 tabanı üzerinden sunmaya başladı. V15 5G‘nin Android 11 tabanlı Realme UI 2.0‘ı ne zaman alacağı konusunda henüz detaylı bir bilgi bulunmuyor. Bununla birlikte eğer bir V15 5G kullanıyorsanız telefonunuzun güncelleme bölümünü sıklıkla kontrol etmenizde fayda var.

Realme-V15-

Şuan da sınırlı şekilde gönderilen bu güncellemenin ilerleyen zamanlarda kararlı bir şekilde sunulması bekleniyor. 5 GB boyutunda olan bu yeni güncellemeyle birlikte cihaz, Realme UI 2.0‘ın bütün özelliklerine kavuşuyor.

Ayrıca yeni güncelleme kararlı bir şekilde sunulduğunda telefon bütün yeniliklere kavuşmuş olacak. Ayrıca Realme‘nin bu güncellemeyi sadece V15 ile sınırlandırmayacak. İlerleyen günlerde güncellemenin daha fazla Realme akıllı telefonuna sunulması bekleniyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here