Ana SayfaİpucuValorant Özel Oyun Oluşturma ve Hile Ayarları

Valorant Özel Oyun Oluşturma ve Hile Ayarları

Valorant oyununda tüm silahları denemek ister misiniz? Yetenekleri deneme, silahları kullanma ve daha fazlası için Valorant hile kodları çalıştırma nasıl yapılır?

-

Valorant hile kodları, Riot Games tarafından seçilmiş sadece belli başlı olan oyun modlarında kullanılabiliyor. Bunun için Valorant özel oyun oluşturmanız lazım ve öyle her hileyi de kullanabileceğinizi sanmayın.

Belli modlarda, sadece firmanın izin verdiği hileleri deneyebilir ve oyunda biraz daha eğlenceli bir hava yakalayabilirsiniz. Peki, Valorant hile nasıl açılır? En önemlisi hangi hileler var?

İlginizi Çekebilir: Valorant Rütbe (Rank) Sistemi

Valorant Özel Oyun Oluşturma

İşe birinci aşamadan başlamak yani özel oyun kurmayı anlatmak lazım. Özel oyun oluşturmak çok zor değil. Ayarları da kendinize göre seçebiliyorsunuz.

  • #Adım 1: Oyuna girin
  • #Adım 2: Oyna butonuna basın ve oyun modu ekranını açın.
  • #Adım 3: İlk seçenek “derecesiz”, ikinci seçenek ise “Özel Oyun” olacak. Özel Oyunu seçin.
  • #Adım 4: Oyun ayarlarınızı yapın, takımınızı seçim ve eklemek istiyorsanız izleyici eklemesini yapın. Oyunda hile kullanacağınız için hileyi de açık konuma getirin.
  • #Adım 5: “Oyunu Başlat” dediğiniz zaman, Valorant özel oyun oluşturma işlemini tamamlamış olacaksınız ve oyun başlayacak.
Valorant hile kodlari

Özel oyunu oluşturduk ve hileyi de açık konuma getirdik. Bu sizin için yeterli değil. Siz hile kodlarını kullanmak ve oyunda hile yapmak istiyorsunuz.

Kendi oyun alanınızı oluşturmak ne kadar kolaysa, aynı şekilde hileleri açmakta bu kadar kolay.

Valorant Hile Ayarları Yapma ( Valorant Hile Kodları)

Oyun odamızı oluşturmuştuk. Oyuna girerken her zamanki gibi kullanacağımız karakteri seçmemiz gerekecek. Karakteri seçtiğiniz zaman, oyun yüklemesi yapılacak.

Oyun başlayacak ve kendinizi satın alma alanında bulacaksınız. Hileyi açtım neden satın alma alanında tüm silahlar yok ya da para sınırlı diyebilirsiniz ama ilk aşama için bu normal.

Standart olan oyunda ne kadar para ile başlıyorsanız ve hangi silahları alabiliyorsanız oyun o şekilde başlıyor. Hile hemen etkinleşmiyor. Yine birkaç küçük ayar yapmanız lazım. Hileleri açmak için:

  • # Adım 1: ESC tuşuna basın ve açılan ayar menüsünden “Hileler” sekmesine girin.
  • #Adım 2: Kullanmak istediğiniz hileleri açık konuma getirin.
  • #Adım 3: Tekrar oyuna geri dönebilirsiniz.
Valorant hile kodlari

Not: Hileleri açtığınız zaman anında aktif olmadığını göreceksiniz. Bunun için biraz süre geçmesi gerekiyor. Bu süre satın alma evresi olarak belirlenmiş.

Satın alma evresi bitmeden, açtığınız ayarlar aktif olarak kullanılmıyor. Evre son bulduğunda tüm hileler aktif ediliyor. Tabii ki sizin seçmiş olduklarınız.

Valorant Hileleri Neler?

Valorant hile kodları, Riot Games’in izin verdiği kadar ile sınırlı. Hilelerin neler olduğuna ve ne getirdiklerine bakalım. Bu paylaşacağımız hileler, yapımcı tarafından belirlenen özellikler.

Sınırsız Yetenek: Yeteneklerinizi herhangi bir sınır olmadan kullanmanızı sağlar. Hiçbir kısıtlama yoktur.

Sınırsız Cephane: Adı üzerinde silahınızın mermilerinin hiç bitmemesi sağlanır.

Sınırsız Şarjör: Her seferinde şarjör değiştirmekle uğraşmazsınız.

Sınırsız Kredi: Her şeyi alabilmenizi sağlayacak şekilde kredi almanızı sağlar.

Alışveriş Kısıtlamalarını Yoksay: Alışverişlerde herhangi bir kısıtlama yapılması engelleniyor.

Hasar Görmezlik: Silahlardan ve rakiplerinizden hasar görmenizi engeller.

Otomatik Yeniden Doğma: Sürekli yeniden doğmanızı sağlıyor.

Valorant hile kodlari

Farklı Hileleri Kullanmak Oyuna Zarar Verir mi?

Farklı hileleri kullanmak, oyuna müdahale etmek demektir. Riot Games bu konuda kesin kararlı. Hilecileri engellemek için özel sistemler kullanan firma, kesinlikle dışarıdan hile kullanılmasını istemiyor.

Hile kullanan isimler kesin bir şekilde engelleniyor. Normal oyun modlarında zaten hileleri kullanamıyorsunuz. Sadece özel oyun modlarında hileler geçerli oluyor.

-- Reklam --
Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.
1 YORUM

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here