Ana SayfaAkıllı TelefonVivo S10 Çok Yakında Satışa Sunulabilir!

Vivo S10 Çok Yakında Satışa Sunulabilir!

Vivo S10'un posterleri, lansmanın beklenenden daha yakın olduğunu gösteriyor. Telefon, arkasını gösteren gradyan rengi ve ince form faktörü ile gösterişli görünüyor. Telefonun çentikli bir ekranla geleceğini ve üçlü arka kameralara sahip olacağını doğruluyor.

-

Geçen ay Vivo S10, tasarımını ve öne çıkan özelliklerini sergileyen birkaç sızıntıyla ortaya çıktı. Bu ayın başlarında Vivo S10 akıllı telefonu, temel özellikleri açıklayan Geekbench platformunda görüldü. Ve bugün, akıllı telefonun tanıtım afişleri ortaya çıktı.

Vivo S10’un posterleri, lansmanın beklenenden daha yakın olduğunu gösteriyor. Telefon, arkasını gösteren gradyan rengi ve ince form faktörü ile gösterişli görünüyor. Telefonun çentikli bir ekranla geleceğini ve üçlü arka kameralara sahip olacağını doğruluyor.

Ek olarak, önceki sızıntı, canlı bir görüntü biçimindeki parlak gradyan rengini ortaya çıkarmıştı. İki lens arasına yerleştirilmiş çift LED flaşı gösteriyor. Akıllı telefonda 108MP üçlü arka kameralar, 44MP selfie kamera ve Dimensity 1100 yonga seti bulunuyor.

Vivo S10, bu yılın başlarında piyasaya sürülen ve 464 dolar başlayan Vivo S9‘un üst modeli olacak. Resmi bir doğrulama olmasa da telefonun benzer bir fiyatla gelmesini bekleyebiliriz. Detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here