Ana SayfaAkıllı TelefonVivo S16 Geekbench Kıyaslama Platformunda Görüntülendi!

Vivo S16 Geekbench Kıyaslama Platformunda Görüntülendi!

Cihaz 12GB RAM ile gelecek ve lansman sırasında daha fazla seçenek olmasını bekliyoruz. Kıyaslama listesi, akıllı telefonun kutudan çıkar çıkmaz Android 13 işletim sisteminde çalışacağını ortaya koyuyor. Vivo S16, Geekbench'in tek ve çok çekirdekli testlerinde 1.016 ve 3.138 puan alıyor.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bilgilerden sonra bugün Vivo S16, Geekbench veri tabanında ortaya çıktı. V2244A model numarasıyla listelenmiş ve kıyaslama platformu, cihazın temel özelliklerini ortaya koyuyor. Söylentiler, Vivo S16 serisinin bu ayın sonunda görücüye çıkacağını gösteriyor. Akıllı telefonlar, bu yılın başlarında duyurulan S15 serisinin üst modeli olarak gelecek.

Geekbench veri tabanına göre Vivo S16, ‘kona‘ kod adlı bir anakartla listeleniyor. Qualcomm Snapdragon 870 işlemci desteğine sahip olacak. İşlemci, 1.80GHz’de dört çekirdek, 2.42GHz‘de üç çekirdek ve 3.19GHz‘de bir ana çekirdek içeriyor.

Cihaz 12GB RAM ile gelecek ve lansman sırasında daha fazla seçenek bekleyebiliriz. Kıyaslama listesi, akıllı telefonun kutudan çıkar çıkmaz Android 13 işletim sisteminde çalışacağını ortaya koyuyor. Vivo S16, Geekbench’in tek ve çok çekirdekli testlerinde 1.016 ve 3.138 puan alıyor.

Vivo S16 Pro'nun tasarımı ortaya çıktı

Bahsedilen detayların dışında, Vivo S16’nın geri kalan teknik özellikleri bir sır olarak kalıyor. Akıllı telefon, geçen ay aynı model numarasıyla 3C sertifikasında göründü. Cihazın 80W şarj desteği ile geleceğini ortaya koydu. Bu telefonun Siyah, Mavi ve Mor renklerde geleceği tahmin ediliyor.

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz