Vivo Watch 3 Modelinin Tasarımı ve Özellikleri Belli Oldu!

Günümüzün en büyük teknoloji markalarının başında gelen Vivo, yeni göz bebeği akıllı saati yakında tanıtmaya hazırlanıyor. Tanıtıma kısa bir süre kalırken, Vivo Watch 3 modelinin tasarımı ve özellikleri belli oldu.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber giyilebilir teknolojide büyük bir ilerlemeye kaydetti. Özellikle akıllı saatler, insanların hayatını oldukça fazla kolaylaştırıyor. Bu bağlamda tüm teknoloji markaları kendilerine ait giyilebilir teknoloji ürünlerini tanıtıyor. Yakında piyasaya çıkacak olan Vivo Watch 3 modelinin özellikleri net olmasa da bazı bilgiler paylaşıldı.

Yurt dışı kaynaklı yapılan haberlere göre, Vivo Watch 3 modeli kullanıcıların akıllı telefonlarına yakın olmadan da çağrı cevaplamaya olanak sunacağı yönünde. Bu bağlamda modelde 4G LTE desteği bizleri bekliyor olacak. Vivo Watch 3 modeli, serinin bir önceki modeline benzer bir şekilde piyasaya çıkacak gibi görünüyor.

vivo watch 3

Akıllı saat, OLED ekrana sahip olacak ve kalp atış hızı ve kandaki oksijen miktarını ölçmek gibi sağlıkla ilgili fonksiyonları da bulunacak. Ayrıca kutudan çıktığı gibi Android 14 ile beraber gelmesi bekliyor. Bir önceki seride de dikkat çeken özelliği uzun kullanım süresi, bu modelde de gelişmiş bir şekilde karşımıza çıkacak.

Vivo Watch 3 modelinin ne zaman çıkacağı ve hangi ülkelerde satışa konusunda net bir bilgi paylaşılmadı ancak tüm Avrupa ülkelerinde satışa çıkması bekleniyor. Vivo’nun yaptığı paylaşımlara bakılırsa, Watch 3 ‘ün bu yıl içinde tanıtılması bekleniyor.

Apple iPhone 15 Plus Tanıtıldı! Detayları Belli Oldu!

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0