Ana SayfaAkıllı TelefonVivo X Fold S Yakında Piyasaya Çıkıyor

Vivo X Fold S Yakında Piyasaya Çıkıyor

Kaynak, yeni katlanabilir telefonun, önceki raporumuza uygun olan Qualcomm'un en yeni Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisine sahip olacağını da paylaştı. Öte yandan ikincil panel, görünüşe göre, Full HD+ çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.53 inçlik bir AMOLED panele sahip olacak.

-

Jaguar, Tesla Süper Şarj Ağına Erişim Sağlayacak

Jaguar, Tesla'nın Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika'daki kapsamlı Süper Şarj ağına erişim sağlamak için...

Bu yılın başlarında Vivo, X Fold adlı ilk katlanır akıllı telefonunu duyurmuştu. Şimdi şirketin X Fold S olarak adlandırılan başka bir katlanabilir telefon modeli üzerinde çalıştığına inanılıyor. Bu cihazın yakında piyasaya çıkmasını bekliyoruz.

Haber, güvenilir bir kaynaktan geldi. Sosyal medya gönderisinde, kaynak Çinli akıllı telefon üreticisinin yakında yeni bir katlanabilir akıllı telefon piyasaya sürmeyi planladığını belirtti. Ancak kaynak, telefonun kesin çıkış tarihini açıklamadı. Kaynak, yeni katlanabilir telefonun, önceki raporumuza uygun olan Qualcomm’un en yeni Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisine sahip olacağını da paylaştı.

80W hızlı şarjı da destekleyen telefona 4.700mAh büyük bir pil güç verecek. Bu aynı zamanda önceki X Fold modelinin daha küçük 4.600mAh pilinden daha büyük. Ayrıca, yakında çıkacak olan Vivo X Fold S, X Fold’a benzer bir arka panel tasarımına sahip olacak. Akıllı telefonun ayrıca 120Hz yenileme hızına sahip 8.03 inç ana AMOLED ekrana sahip olacağı bildiriliyor.

Vivo-X-Fold-

Öte yandan ikincil panel, görünüşe göre, Full HD+ çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.53 inçlik bir AMOLED panele sahip olacak. Kaynağımıza göre telefon, 50 megapiksel ana, 48 megapiksel ultra geniş açı, 12 megapiksel telefoto ve 8 megapiksel periskopik sensörlerden oluşan dörtlü bir kamera kurulumuna sahip olacağını iddia ediyor.

Enis Kirazoğlu Oyunu Anomaly Agent Demo Sürümüyle GİST 2023’te!

Gaming İstanbul başladı. Bugün (22 Eylül Cuma) itibariyle start alan oyun fuarında oyun tutkunlarını birbirinden güzel sürprizler ve etkinlikler...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz