Ana SayfaAkıllı TelefonVivo X90 serisi pil kapasitesi tüm modellerde artırılacak

Vivo X90 serisi pil kapasitesi tüm modellerde artırılacak

Yaklaşan X90 serisinin üç modelden oluşacağına dair söylentiler dolaşıyor: Vivo X90, Vivo X90 Pro ve Vivo X90 Pro+. X90 Pro ve Pro+ modellerinin temel özellikleri geçtiğimiz günlerde sızdırıldı. Digital Chat Station'dan yeni bir sızıntı sayesinde, artık üç X90 modelinin de pil kapasitelerini biliyoruz.

-

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları...

Vivo X90 serisinin, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip telefonlardan biri ile Aralık ayında gelmesi bekleniyor. Çinli sızıntı kaynağı Digital Chat Station’a göre artık pilleri onaylandı.

Tipster, vivo X90, vivo X90 Pro ve vivo X90 Pro+‘nın pil kapasitesini ortaya çıkardı – bu doğru, bu seri X80 serisinden iptal edildikten sonra bir kez daha Plus sürümü alıyor.

Her üç telefon da aşırı ısınmadan daha hızlı şarj sağlayan çift hücre teknolojisine sahip olacak. Vivo X90, 4.700 mAh kapasiteli bir pile sahip olacak, vivo X90 Pro, 4.870 mAh paket ile onaylandı, vivo X90 Pro+ ise 5.000 mAh pil ile geliyor.

-- Reklam --

Android telefonunuzda indirilenleri nasıl bulabilirsiniz?

Web'de gezinmek bir yaşam biçimi olduğundan, dosya indirmek çoğumuzun yaptığı düzenli bir günlük etkinliktir. Müzik, fotoğraf veya video olsun,...
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz