Ana SayfaAkıllı TelefonVivo X90 Serisinin Teknik Detayları Sızdırıldı!

Vivo X90 Serisinin Teknik Detayları Sızdırıldı!

Popüler bir Çin teknoloji medyası olan Whylab, Dimenisty 9200 işlemcinin yakında çıkacak olan Vivo X90 ve Vivo X90 Pro'ya güç sağlayabileceğini söylüyor. Aynı gönderide, Vivo X90 Pro ve Vivo X90 Pro Plus'ın Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemciye sahip olabileceği de belirtiliyor.

-

Snapchat’te kişiler nasıl engellenir?

Snapchat'te arkadaşlarınızdan birini engellemenin zamanı geldiyse, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:Adım 1: Mobil cihazınızda Snapchat uygulamasını...

Neredeyse tüm önde gelen Android şirketleri yeni amiral gemisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Vivo da Vivo X90 serisini piyasaya sürmek için çaba sarfediyor.

Son birkaç gündür Vivo X90 serisi hakkında birkaç bilgi gün yüzüne çıkmıştı. Dün şirket, bu telefonlara güç verecek işlemciye dair ipuçları vermiş olabilir.

Duyurudan kısa bir süre sonra Vivo, bu çipi barındıran bir akıllı telefon çıkaracağını resmen açıkladı. Ne yazık ki marka, cihazın adını belirtmemişti.

Popüler bir Çin teknoloji medyası olan Whylab, Dimenisty 9200 işlemcinin yakında çıkacak olan Vivo X90 ve Vivo X90 Pro‘ya güç sağlayabileceğini söylüyor. Aynı gönderide, Vivo X90 Pro ve Vivo X90 Pro Plus’ın Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemciye sahip olabileceği de belirtiliyor.

Vivo-X90-Pro-Plus-

Bu, Vivo X90 Pro’nun hem Dimensity hem de Snapdragon modellerinde mevcut olabileceği anlamına geliyor. Bunun yanı sıra canlı bir görüntü, Vivo X90 Pro Plus’ın deri kaplamalı kırmızı renkte mevcut olacağını ortaya koydu. 

-- Reklam --

Alienware’in Yeni Bilgisayarı Hayallerinizi Süslüyor Olabilir!

Alienware, yeni bir 18 inç oyun dizüstü bilgisayarını tanıtan kısa bir fragman yayınladı. Bu gerçekten çok heyecan verici bir...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz