Ana SayfaAkıllı TelefonVivo'dan Arka Kameralar İçin Patent!

Vivo’dan Arka Kameralar İçin Patent!

-

Vivo, özellikle kamera modülü söz konusu olduğunda, tasarım açısından oldukça benzersiz olan yeni bir akıllı telefon tasarımının patentini aldı. Tasarım, iki kamera modülü ile arkada bir penta kamera kurulumu gösterir.

Arkadaki ilk kamera modülü, üç kamera sensörü içeren dairesel bir modüldür. İki kamera sensörü daha içeren hap şeklindeki bir muhafazada ilkinin hemen altında ikinci bir kamera modülü var. Bu modül ile telefonun periskop lens kurulumuyla geleceği anlaşılıyor.

Ön tarafta, bir kamera sensörünü yerleştirmek için tek bir delik deliği olduğunu görebiliyoruz . Her ne kadar Tasarım daha önce sızdırılmış olsa da, bu noktada telefonun özellikleri hakkında hiçbir şeyin tam olarak bilinmediğini görebiliyoruz.

Telefonun arka tasarımı Vivo NEX 3‘e biraz ve arkadaki periskop mercek kurulumu ile yakın zamanda piyasaya sürülen Vivo X30 Pro akıllı telefona benzerliği dikkat çekiyor.

Telefonun hangi tasarıma sahip olacağı henüz bilinmemekle birlikte çok beklenen Vivo NEX 4 olabileceği tahmin ediliyor. Tamamen farklı veya yeni bir telefon olma olasılığı da var. Detayları beklememizde fayda var gibi görünüyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here