WatchON ile Medya Araçlarınızı Kontrol Edin

Eskiden oldukça popüler olan uzaktan kumanda işlevli saatleri çoğumuz hatırlayacaktır. Televizyonda oluşan herhangi bir değişim herkesi şaşırtır, gözler kumandayı arar ve bir anda görüntü değiştiğinde bunu kimi yaptığını anlamak özellikle de kalabalık ortamlarda oldukça zor olurdu. Şimdi ise daha popüler bir cihaz olan akıllı telefonlar, belirli programlar vasıtasıyla benzer özelliklere sahip olabilmekte: Samsung’un Peel firmasına ürettirerek telefonlarında kullanım imkanı verdiği WatchON da bunlardan birisi.

WatchON, sadece televizyonunuzu değil, DVD player’ınızı, uydu alıcınızı ve daha birçok medya cihazınızı doğrudan kontrol etmenize imkan sağlıyor. Birçok güncel medya cihazı markası ve modeliyle uyumlu olan program, ayrıca favori kanallarınızı ve programlarınızı da kaydetme ve istediğiniz zaman kolaylıkla açma imkanına da sahip.

WatchON

WatchON’un kontrol panelinden bir görüntü.

Tüm bunları akıllı telefonunuzun infrared alıcısı vasıtasıyla yapabilen WatchON, elbette ki en uyumlu çalışma arkadaşı olarak Samsung cihazlarını görmekte. Bir süre önce klima kontrolünü de sağlamakta olan program, son güncellemesiyle birlikte bu özelliğini belirli bir süre için askıya aldı ve sırf bu özelliğinden dolayı programı kullanmayı tercih etmekte olan kullanıcılarından yoğun tepki aldı. Şirket, en kısa zamanda yapılacak yeni bir güncelleme ile birlikte bu sorunun da üstesinden gelineceğini açıklamış durumda.

Google Play üzerinden indirebileceğiniz WatchON, 4.1 ve üzerindeki bütün Android sistemleriyle uyumlu olarak çalışabiliyor. Program telefonunuzun rootlanmış olmasına da ihtiyaç duymuyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0