Ana SayfaMobil UygulamalarWhatsApp Web Artık Görüntülü ve Sesli Aramaları Destekleyecek

WhatsApp Web Artık Görüntülü ve Sesli Aramaları Destekleyecek

Uzun bir süredir telefonlar da yer alan görüntülü ve sesli arama özelliği, artık WhatsApp Web üzerinden de yapılabilecek...

-

WhatsApp, popüler mesajlaşma uygulamasının tarayıcı sürümü WhatsApp Web’de görüntülü ve sesli görüşme yapmak için yakında yeni bir destek ekleyecek. WhatsApp Web görüntülü ve sesli arama özelliği yıllardır akıllı telefonlarda mevcut. Nihayet WhatsApp Web’de de sahip olacağız gibi duruyor.

XDADevelopers raporuna göre, WABetaInfo kısa süre önce web/masaüstü istemcisinde güncellenen en son yeni özellikleri buldu. Üstelik hala geliştirme aşamasında olan bu özellikleri etkinleştirebildi.

Şu anda WhatsApp Web için hem sesli hem de görüntülü arama özelliği şu anda beta aşamasındadır. Buna karşılık WaBetaInfo özelliği denemeye devam ediyor. Hatta gelecek özelliklerin birkaç ekran görüntüsünü paylaştı.

WhatsApp Web Artık Görüntülü ve Sesli Aramaları Destekleyecek

Bir sesli arama alırken, kullanıcılar aramayı kabul etmelerine veya reddetmelerine izin veren bir açılır pencere ile karşılaşacak. Benzer şekilde, bir arama yaparken de bu işlem aynı olacak. Açılır pencere sessize alma ve kapatma gibi genel kontroller sunacak.

Ne yazık ki, eklenen destek için bu güncelleme henüz şirket tarafından resmi olarak duyurulmadı. Bu nedenle, güncellemenin tam olarak ne zaman yayınlanacağı bilinmemektedir. Bununla birlikte belirli bir dereceye kadar işlevsel olduğunu varsayarsak, kısa süre sonra yayınlanacak diye düşünebiliriz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here