Ana SayfaİpucuWindows 8 uygulama nasıl kaldırılır?

Windows 8 uygulama nasıl kaldırılır?

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Windows 8 veya Windows 8.1 üzerinde kullanıcılar ilk defa deneyim yaşadıklarında uygulamaları nasıl kaldıracaklarını merak ediyorlar, bizler cepkolik.com ekibi olarak bu merakı gidermek adına sizler için derlediğimiz bu ipucu yardımcı haber konumuzda uygulamaları nasıl kaldıracağınızı anlatacağız.

Windows 8.1 uygulama kaldırma.

İlk olarak metro menüsüne girin, bu menüden alt barda bulunan aşağı doğru bakan uygulama menüsü çubuğuna tıklayın, bu çubuğa tıkladıktan sonra ise kaldırmak istediğiniz uygulamanın üzerine gelin, kaldırmak istediğiniz uygulamaya mouse ile sağ tıklayıp kaldır seçeneğine tıklatın, bu seçeneği tıkladıktan sonra karşınıza bir onay seçeneği gelecektir, bu seçenekten kaldırmak istediğinizi onaylayıp uygulamayı rahatlıkla kaldırabilirsiniz.

Bir diğer yöntem olan denetim masası yöntemi ise daha zor işlemdir, bu adımda yapmanız gereken işlem ise şöyledir, denetim masasına girin, program kaldır seçeneğine tıklayın, kaldırmak istediğiniz programı listeden seçin, ve kaldır deyin, bu sayede uygulama bilgisayarınız üzerinden kaldırılmış olacaktır.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz