Ana SayfaİpucuWindows Phone 8.1 Arka Plan Ayarları Nasıl Kapatılır?

Windows Phone 8.1 Arka Plan Ayarları Nasıl Kapatılır?

-

Windows Phone işletim sisteminin yeni bir sürüme geçmesi ile beraber kullanıcılar ufak bir şaşkınlığa uğradı, Windows Phone 8.1 işletim sistemi ile beraber kullanıcılar ayarlar bölümünde olan arka plan uygulamaları bölümünü bulamadı ve ufak çaplı bir şaşkınlığa uğramışlardı.

Peki Windows Phone 8.1 ile beraber arka plan uygulamaları nereye kayboldu?

Windows Phone 8.1 ile beraber arka plan uygulamaları sisteme entegre edilmiş olarak Windows Phone 8.1 yüklendiği anda gelen Pil Tasarrufu uygulaması içerisine eklendi.

Microsoft tarafından resmi olarak yayınlanan Windows Phone 8.1 güncellemesi kullanıcıları en çok pil yönünden etkiliyor, ancak Windows Phone 8.1 final sürümü ile beraber kullanıcılar hem pil tasarrufu uygulamasında arka plan uygulamalarına yapılacak optimizasyonlar ile iyileşme yaşayacaklar.

Sizlerde arka plan uygulamalarını kapatmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Mağaza uygulamasına girip pil tasarrufu uygulamasını güncelleyip, uygulamaya girip istediğiniz uygulamanın üstüne basıp arka planda çalışmasına izin ver seçeneğine izin verin veya kapatın, izin verirseniz uygulama arka planda çalışacaktır ve sizlere bildirim gelecekti.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here