Windows Phone için Twitter Uygulaması Güncellendi

Twitter Windows Phone için güncellendi, ilk olarak Cepkolik.com olarak sizlere bu haberi aktarıyoruz, bugün geçtiğimiz dakikalarda Windows Phone için güncellenen Twitter uygulaması harika özellikler ile güncellendi.

Yeni tasarıma kavuşan ve hata giderme performans güncellemesi alan Twitter bu güncellemeden sonra oldukça şık görünüme kavuşmuş durumda, bunun yanı sıra uygulama tıpkı iOS sürümüne benzetilmiş ve butonların yerleri vs oldukça iOS sürümü ile aynılaştırılmış durumda.

Harika özellikler ile güncellendi.

Genel olarak konum belirleme servisinde yapılan hata giderme ve performans güncellemesi sonrası kullanıcılar artık rahatlıkla konum bilgisi paylaşabiliyorlar, bunun yanı sıra bundan sonra ayarlar bölümünde etiketleme bölümü konmuş durumda.

Yazı stilinde ve ikonlarda değiştirmeler yapılmış, fotoğraflarda etiketleme yapabilme özelliği, retweet favori görebilme, sohbet başlatabilme, direkt mesajlaşma ile fotoğraf gönderebilme özelliğine kavuşan uygulama şuan için Windows Phone mağazasında bulunmuyor, ancak telefonlarınızdan güncellemeyi yapabilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0