Ana SayfaİpucuWindows Phone Otomatik Uygulama Güncellemeleri Nasıl Yapılır?

Windows Phone Otomatik Uygulama Güncellemeleri Nasıl Yapılır?

-

Android başlatıcınız için en iyi simge paketleri

Android inanılmaz derecede çok yönlü bir işletim sistemidir ve en büyük özelliklerinden biri de temaya...

Windows Phone 8.1 işletim sisteminin beta sürümünün yayınlanması ile beraber sisteme entegre edilen Otomatik Uygulama Güncelleme özelliğini şimdiden sizlere açıklamak istedik. İlk olarak bu işlemi yani otomatik uygulama veya oyun güncellemelerini yapabilmeniz için cihazınızda en az Windows Phone 8.1 ön izleme (BETA) sürümünün yüklü olması gerekmektedir.

Otomatik güncelleme yapabilmek için ilk olarak mağaza uygulamasına tıklayıp ayarlar bölümüne tıklamanız gerekli, bundan sonra ise karşınıza çıkacak olan Güncelleme olup olmadığını kontol et dedikten sonra karşınıza çıkacak olan

”Uygulama güncellemelerini denetliyoruz. Telefonunuz uygulamaları otomatik olarak güncellemeye ayarlıysa, güncellemeleri olabildiğince çabuk indirip yükleyeceğiz. Aksi takdirde, Mağaza kutucuğunuzdan güncelleme olup olmadığına dair bir bildirim göreceksiniz” yazısına Tamam deyip güncellemelerin cihazınıza indirilip yüklenmesini beklemelisiniz.

Eğer cihazınızda Uygulamaları otomatik olarak güncelle butonu açık değil ise güncellemeler cihazınızın mağaza kutucuğunda gözükecek ve manual olarak güncelle butonuna basarak güncellemeleri yükleyebilecekisiniz. Dilerseniz bu aşamaları resimli olarak sizler için tekrardan anlatalım.

-- Reklam --

Xiaomi 12T Serisi Lansmanı 4 Ekim’de Yapılacak

Bu haftanın başlarında bir kaynak, Xiaomi'nin yaklaşmakta olan Xiaomi 12T ve 12T Pro'yu 4 Ekim'de piyasaya sürebileceğini ima etmişti....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.