Ana SayfaİpucuWindows update kapatılırsa ne olur?

Windows update kapatılırsa ne olur?

-

Windows üzerinde bulunan Windows Update nedir? Kapatılırsa ne olur? Sorularını merak mı ediyorsunuz? Eğer cevabınız evetse bu haberimizi okuduktan sonra bilgi sahibi olacaksınız.

Windows Update Microsoft tarafından sunulan ücretsiz Windows güncellemelerini almak için geliştirilmiş bir Windows uygulamasıdır, ayarlar bölümünde bulunan bu uygulama yani bu ayar sayesinde kullanıcılar hem bilgisyarlarını koruyorlar hem otomatik olarak yeni gelen yazılım güncellemelerini alabiliyorlar.

Genel olarak bakıldığında sürekli olarak yeni güncellemeleri kullanıcılarla buluşturan Microsoft eğer bu ayar kapatılırsa bilgisayarların yavaşlayacağı ve güvenli olmayacağını kullanıcılara sürekli olarak bildiriyor, eğer Windows Update ayarını otomatik olarak ayarladıysanız hem bilgisayarınız hem siz sürekli olarak güvende olursunuz.

Windows Update ayarları bilgisayarın ayarlar bölümünden açılabilir, açılabilir ancak Windows Update otomatik olarak size bildirmeden güncellemeleri yükleyebilir, eğer internetiniz sınırlıysa bu ayarı açmamanızı öneriyoruz.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.