Windows üzerinde Bluetooth nasıl açılır?

Gelişen teknoloji ile beraber kızılötesinden kurtulup Bluetooth çağına geçiş yapmış bulunmaktayız, günümüzde akıllı cep telefonlarının yanı sıra notebook bilgisayarlara kadar giren Bluetooth kullanıcılar için oldukça kolaylık sağlıyor, bilgisayar üzerinden indirilen bir müziğin veya resimin kolaylıkla diğer Bluetooth cihazına atıldığını düşündüğümüzde kablosuz teknolojinin yani Bluetooth gibi teknolojilerin inanılmaz bir teknoloji olduğu aklımıza geliyor.

Windows üzerinde daha doğrusu Windows notebook cihazları üzerinde Bluetooth nasıl açılır? Bluetooth notebook bilgisayarlarda nasıl açılır? Bluetooth Windows işletim sistemi üzerinde nasıl açılır? Sorularınıza bu haberimiz üzerinden en net ve en doğru cevabı vereceğiz.

Bu haberimiz üzerinden uygulayacağınız bu adımlar sonrası Bluetooth işlevini notebook bilgisayarınız üzerinde açmış olacaksınız, ilk olarak bilgisayar ayarlarına girin, bilgisayar ve cihazlar deyin, Bluetooth deyin, çubuğu açık hale getirin ve cihazınızı seçip dosyanızı gönderin, bu seçeneğe evet deyin ve Bluetooth başarıyla bağlanmış olacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0