Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi 13 Lite, Google Play Konsolunda göründü

Xiaomi 13 Lite, Google Play Konsolunda göründü

Yaklaşan Xiaomi 13 serisi akıllı telefon, Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 işlemci ve 8 GB RAM tarafından desteklenecek. Orta sınıf telefon, daha eski bir Android sürümü olan Android 12 ile birlikte piyasaya çıkacak.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Söylentilere konu olan Xiaomi 13 Lite, tasarımını ve bazı temel özelliklerini anlatan bir detay Google Play Konsol veritabanında göründü. Cihazın kod adı Ziyi, Xiaomi Civi 2 ile eşleşiyor, tasarımı ise Xiaomi Civi 1S ile aynı görünüyor.

Google play konsoldaki listesinde yer alan diğer özellikler, 1080 x 2400 piksel ekran çözünürlüğünü, Snapdragon 7 Gen 1 yonga setinin yanı sıra 8 GB RAM’i gösteriyor. Yazılım tarafı Android 12 tarafından desteklenmektedir. Önceki söylentiler, Xiaomi‘nin ayrıca Civi 2 ve yaklaşan Xiaomi 13 Lite ile aynı olması beklenen bir Xiaomi 12 Lite 5G NE (yeni sürüm) yayınlayacağını da gösteriyor.

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz