Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi 13 Pro, Geekbench Rekoru Kırdı!

Xiaomi 13 Pro, Geekbench Rekoru Kırdı!

Xiaomi'nin yeni amiral gemisi Xiaomi 13 Pro Geekbench 5'in tek çekirdek testinde 1504, çok çekirdek testinde ise 5342 puan almayı başarmış durumda. Bunun dışında liste, cihazın Android 13 ile çalıştığını ve 12 GB RAM'e sahip olduğunu da ortaya koyuyor.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Xiaomi, Xiaomi 13 serisini piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Yeni amiral gemisi telefonun detayları 50MP 1 inç sensör ve en yeni Snapdragon 8 Gen 2 işlemci dahil olmak üzere ortaya çıkmıştı. Xiaomi 13 Pro, akıllı telefonun performansının yanı sıra bazı özellikleri de ortaya koyan detaylarla veritabanında görüldü.

2210132C model numarasıyla gelen Xiaomi 13 Pro, 2.02 GHz‘de saat hızına sahip üç verimli çekirdeğe sahip sekiz çekirdekli bir işlemciye sahipken, ana çekirdeğin saat hızı 3.19 GH olarak belirleniyor. Bildiğimiz gibi, bu rakamlara bakıldığında, bunun bir Snapdragon 8 Gen 2 işlemci olduğunu söyleyebiliriz.

Bunun dışında liste, cihazın Android 13 ile çalıştığını ve 12 GB RAM’e sahip olduğunu da ortaya koyuyor. Performansına bakıldığında telefon, Geekbench 5’in tek çekirdek testinde 1504, çok çekirdek testinde ise 5342 puan almayı başarmış durumda.

Xiaomi 13’ün sonuçlarına bakıldığında her iki cihazın da başarılı olduğu oldukça açık. performans açısından aynı seviyede olan telefonlar, temel model de tek ve çok çekirdekli testlerde sırasıyla 1507 ve 5343 puan aldı.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz