Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi 13 Pro nihayet resmi IP derecesi alıyor

Xiaomi 13 Pro nihayet resmi IP derecesi alıyor

Bugün Xiaomi, MIUI 14 sistemli Xiaomi 13 Serisi ve yeni ürün lansmanının 11 Aralık saat 19:00'da yapılacağını resmen duyurdu. O zaman, yeni Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro resmi olarak tanıtılacak. Özel tanıtım videosunun yanı sıra bugün Lei Jun, hem Xiaomi 13 hem de 13 Pro'nun tüm yan görünümlerini doğrudan duyurdu. Bununla da kalmayıp, Xiaomi 13 Pro Supreme Paketi de önceden görücüye çıkıyor.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Xiaomi 13 Pro, 11 Aralık Pazar günü geliyor. Süslü bir yeşil renge ve yeni bir kamera tasarımına sahip olacak, ancak daha da önemlisi, sonunda resmi bir IP derecesi alıyor. Şirket, Weibo’da yayınlanan süslü bir videoda telefonun toza ve suya karşı dayanıklılık sertifikası alacağını açıkladı.

Kamera, Xiaomi 12 Pro‘da eksik olan bir özellik olan yıldızlı gecenin fotoğraflarını çekme modu da dahil olmak üzere tüm ortamlarda fotoğraf çekebilecek.

IP derecesinin IEC – Uluslararası Elektroteknik Komisyonu tarafından onaylanması gerekir; aksi takdirde, yasal olarak bir ürünün giriş korumasına sahip olduğu ilan edilemez. Uygun fiyatlı Xiaomi telefonları, resmi bir IP53 derecesine sahiptir; bu, telefonun hafif tozdan ve sıçrayan sudan korunduğu anlamına gelir. Mevcut amiral gemisi Xiaomi 12S Ultra‘da olduğu gibi IP68’i görmeyi bekliyoruz, bu da Xiaomi 13 Pro’nun daha da zorlu koşullara dayanabileceği anlamına geliyor.

Xiaomi 13 Pro’nun hero rengi Wilderness Green olarak adlandırılıyor. Yeni bir Watch S2 modeli olabilecek bir akıllı saat ve her ikisi de aynı modaya uygun tasarıma sahip bir şekilde giyilebilir olan Buds 4 Pro ile sınırlı sayıda bir paket halinde satılacak. Ayrıca en üst düzeyde çevreci deneyim için bilek için kordonlu devasa bir koruyucu kılıf da var.

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz