Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi 13 Pro, Son Derece Dayanıklı Olacak!

Xiaomi 13 Pro, Son Derece Dayanıklı Olacak!

Uygun fiyatlı Xiaomi telefonlarının çoğu, onları hafif tozdan ve sudan koruyan IP53 sertifikasına sahip. Fakat IP68 derecesi, cihaz için su ve toz hasarına karşı çok daha fazla direnç ve güvenlik sağlıyor. Xiaomi 13 Pro dayanıklılığın yanısıra, yüksek RAM kapasitesiyle birlikte 512 GB'a kadar depolama alanı vaat edecek.

-

Spotify, 205 Milyon Premium Aboneye Ulaştı!

Spotify, 2022'nin son çeyreği için mali raporunu yayınladı. Spotify, 2023 yılının başıyla beraber toplamda 250...

11 Aralık’taki resmi tanıtımından önce, Xiaomi 13 Pro‘nun bir videosu, bir IP derecesi ile geleceğini ortaya koydu. Telefon toza ve suya karşı sertifikalı ancak derecelendirme seviyesi şu anda bilinmiyor. Xiaomi 13 Pro, muhtemelen kardeşi Xiaomi 12S Ultra‘ya benzer şekilde IP68 olarak derecelendirilebilir.

Xiaomi 13 Pro, yeni bir kamera tasarımı ve süslü bir yeşil renk grubuyla birlikte geliyor. Kamera çok yönlü olacak ve her ortamda fotoğraf çekebilecek. Geceleri net resimler sağlayabilen bir gece modu da mevcut. Xiaomi 12 Pro‘da gece fotoğrafları işlevi yok.

Uygun fiyatlı Xiaomi telefonlarının çoğu, onları hafif tozdan ve sudan koruyan IP53 sertifikasına sahip. Fakat IP68 derecesi, cihaz için su ve toz hasarına karşı çok daha fazla direnç ve güvenlik sağlıyor. Xiaomi 13 Pro dayanıklılığın yanısıra, yüksek RAM kapasitesiyle birlikte 512 GB’a kadar depolama alanı vaat edecek. Amiral gemisi Snapdragon 8 Gen 2 işlemci desteğine de sahip olacak.

Akıllı telefonun imzası olan Wilderness Green rengi, Mi Watch S2 ve Buds 4 Pro’yu içeren bir paketin parçası olacak. Her iki akıllı giyilebilir cihaz da akıllı telefonla aynı renk tasarımına sahip olacak. Xiaomi 13 Pro, sınırlı sayıda satışa sunulacak ve paket, bilek için kordonlu koruyucu bir seyahat çantası da içerecek.

-- Reklam --

Tesla Model Y’nin Direksiyon Simidi Trafikte Düştü!

Yepyeni bir Tesla Model Y'nin direksiyon simidi, aracın bir New Jersey sakinine teslim edilmesinden sadece 6 gün sonra otoyola...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz