Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi 13 Ultra kamera özellikleri belli oldu

Xiaomi 13 Ultra kamera özellikleri belli oldu

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Xiaomi 13 serisinin yakında iki modelle piyasaya çıkması bekleniyor – Normal 13 ve Pro kardeşi. Bir Ultra varyantı daha sonra saflarına katılacak ve tanınmış bir bilgi kaynağı olan Digital Chat Station, Xiaomi 13 Ultra‘nın kamera kurulumu için bazı temel özellikleri paylaştı.

Yeni bilgilere göre, Xiaomi 13 Ultra, Xiaomi 12S Ultra‘dan alınan birincil 1″ sensör (Sony IMX989) ile dört kamera kurulumuna sahip olacak. Yeni bit, bir gimbal stabilizasyonu ve PDAF’dir.

Kalan sensörler için fazla bilgi yok – dört sensörün hepsinde PDAF otomatik odaklama ve bir dToF (Direct Time-of-Flight) sensörü onayı alıyoruz. Xiaomi 13 Ultra, büyük olasılıkla 12S Ultra’nın dairesel kamera muhafazasını koruyacak.

Önümüzdeki günlerde bu telefon ile ilgili daha fazla sızıntı ile karşınızda olacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz