Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi 14 Pro'nun 120W Hızlı Şarj Desteği Doğrulandı

Xiaomi 14 Pro’nun 120W Hızlı Şarj Desteği Doğrulandı

Xiaomi'nin Kasım ayında Xiaomi 14 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor. Yaklaşan Xiaomi 14 serisinin Xiaomi 14, Xiaomi 14 Pro ve Xiaomi 14 Ultra olmak üzere üç cihazı içermesi bekleniyor. Birkaç gün önce 3C sertifikasına sahip normal Xiaomi 14 modelini gördük. Listede telefonun 90W hızlı şarj desteği sunacağı ortaya çıktı. Şimdi ise yakın zamanda gerçekleşen bir gelişmeyle Xiaomi 14 Pro, Çin'de 3C sertifikasını aldı.

-

GTA 6 Tanıtım Fragmanı Rekor Kırdı!

Günümüzün en efsane oyun serilerinden olan GTA, serinin 6. oyunu için bir tanıtım videosu yayınladı....

Xiaomi‘nin yakında piyasaya çıkacak olan 14 Pro akıllı telefonu kısa bir süre önce 3C’den (Çin Zorunlu Sertifikasyonu) sertifika alarak zorunlu testleri geçtiğini ve piyasada bulunma yolunda ilerlediğini gösterdi. Xiaomi 14 Pro‘nun dikkat çekici bir özelliği, bazı öncüllerine benzer şekilde 120W kablolu şarjı desteklemesidir.

İşte Xiaomi 14 Pro ile ilgili bazı önemli ayrıntılar:

  • Model Numarası: 23116PN5BC
  • Şarj Hızı: 120W kablolu şarj.
  • Çıkış Tarihi: Xiaomi 14 serisinin muhtemelen Çin’in Bekarlar Günü alışveriş tatiline denk gelecek şekilde Kasım ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu zamanlama, Qualcomm’un 24 Ekim’de Snapdragon 8 Gen 3 yonga setini duyurmasıyla uyumlu.
  • Versiyonlar: Xiaomi’nin Xiaomi 14 serisinin farklı şarj özelliklerine sahip birden fazla varyantını piyasaya sürmesi bekleniyor. Örneğin, standart Xiaomi 14’ün 90W şarjı desteklediği söyleniyor.
  • Küresel Kullanılabilirlik: Xiaomi 14 serisinin ilk olarak Çin’de piyasaya sürülmesi beklenirken, uluslararası pazarlarda satışa sunulması biraz zaman alabilir. Önceki Xiaomi amiral gemisi serileri genellikle yerel ve küresel sürümleri arasında iki aydan fazla bir gecikme yaşadı.

Xiaomi’nin hızlı şarj teknolojisine odaklanması, kullanıcılara hızlı şarj hızlarının rahatlığını sunan 14 Pro ile devam ediyor. Resmi lansman tarihi yaklaştıkça, teknik özellikleri ve özellikleri de dahil olmak üzere Xiaomi 14 serisi hakkında daha fazla detayın ortaya çıkması bekleniyor.

Starfield 12 Milyon Oyuncuyu Aştı Hedefini Skyrim Yaptı

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından; Xbox X ve S Serisi, Xbox Cloud Gaming ile Microsoft...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena