Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi 14 Serisinin Güçlü Özellikleri Sizi Korkutabilir - Açıklandı

Xiaomi 14 Serisinin Güçlü Özellikleri Sizi Korkutabilir – Açıklandı

Üst düzey yönetici, bu yoruma sadece özelliklerin insanları korkutacağını söyleyerek yanıt verdi. Başka bir deyişle, Xiaomi 14 serisi bazı güçlü donanımlarla gelecek.

-

Tesla, araçlarında radar kullanımını etkinleştiriyor

Elon Musk'ın otonom sürüşe tartışmalı yaklaşımı daha da kafa karıştırıcı hale getirildi. Geçen yıl Tesla,...

Kısa bir süre önce, Xiaomi’nin yeni nesil amiral gemisi akıllı telefon serisinin 13 değil, Xiaomi 14 serisi olarak adlandırılacağı doğrulandı.

Yeni üst düzey akıllı telefonlar, Çinli teknoloji şirketinin Başkanı Lu Weibing tarafından ortaya çıktı. Gönderide, Xiaomi 14 serisi telefonların çok güçlü olduğunu belirtti. Bu paylaşımın altına çeşitli yorumlar yapıldı.

Bunun üzerine de yetkiliden bilmece gibi konuşmaması ve özellikleri açıklamaması istenmişti. Üst düzey yönetici, bu yoruma sadece özelliklerin insanları korkutacağını söyleyerek yanıt verdi. Başka bir deyişle, Xiaomi 14 serisi bazı güçlü donanımlarla gelecek.

Xiaomi-13-CAD
Xiaomi 14

Şu an itibariyle, 14 serisi henüz resmi olarak açıklanmadı, bu yüzden elimizde sadece söylentiler ve raporlar var. Fakat telefonların Qualcomm’un en yeni ve en büyük Snapdragon 8 Gen 2 işlemciye sahip pazardaki ilk amiral gemisi modellerinden biri olduğu onaylandı. Bunun dışında, resmi iddialara göre şimdiye kadarki en akıcı MIUI olan şirketin tescilli MIUI 14 Android tabanlı özel arayüzü ile çalışacak.

-- Reklam --

Samsung Galaxy M04 Yakında Satışa Çıkacak

Samsung, yakın zamanda Galaxy M04 akıllı telefonunu piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Akıllı telefon, uygun bir fiyat etiketine sahip giriş seviyesi...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz