Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi CyberDog, 100'den Fazla Mağazada Sergilenecek!

Xiaomi CyberDog, 100’den Fazla Mağazada Sergilenecek!

Çinli teknoloji devi, CyberDog ile ilgili haberi Mi Home Weibo hesabından görsel posterlerle paylaştı. Bu tanıtım afişlerine bakıldığında, şirketin son ürününü ilk olarak Çin'deki eyalet başkentleri, belediyeler gibi açık alanlarda sergilemeyi hedeflediği gösteriliyor. 

-

Xiaomi, birkaç hafta önce bir ürün lansman etkinliği sırasında yeni CyberDog robotunu tanıtmıştı. Şimdi, şirket bugün erken saatlerde dört ayaklı robotu kendi ülkesindeki Mi Home Store’da sergileyeceğini duyurdu.

Çinli teknoloji devi, CyberDog ile ilgili haberi Mi Home Weibo hesabından görsel posterlerle paylaştı. Bu tanıtım afişlerine bakıldığında, şirketin son ürününü ilk olarak Çin’deki eyalet başkentleri, belediyeler gibi açık alanlarda sergilemeyi hedeflediği gösteriliyor. 

CyberDog, 128 GB SSD depolama ile eşleştirilmiş Gömülü ve Kenar Sistemleri için NVIDIA’nın Jetson Xavier NX AI Süper Bilgisayarı tarafından desteklenen biyo-ilhamlı dörtlü bir robot.

Ayrıca bkz: Xiaomi Kaşifler Programı 2021 İçin Kayıtlar Başladı!

Ayrıca, yeni robot insan gözüyle karşılaştırılabilir mekansal algılama yetenekleri sağlayan bir dizi kamera, mikrofon ve sensör barındırıyor. Bu, AI kameraları, dürbün ultra geniş kameraları ve Intel’in, yoluna devam ederken engellerden kaçınmasını sağlayan RealSense D450 derinlik kamera modülünü içeriyor. Hatta SLAM eşleme ve otomatik izlemeyi destekliyor.

Ayrıca bkz: Çinliler Robot Köpek Yaptı – Teknoloji Harikası

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here