Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi, dünya çapında 300 milyondan fazla Redmi Note telefon sattı

Xiaomi, dünya çapında 300 milyondan fazla Redmi Note telefon sattı

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Xiaomi‘nin 2014’ten bu yana Hindistan’da 72 milyon Redmi Note telefonu sevk ettiğini doğrulamasından bir gün sonra, daha etkileyici bir kilometre taşına sahibiz – Redmi Note sevkiyatları dünya çapında 300 milyon adede ulaştı. Takip edenler için geçen yıla göre 60 milyon adet daha fazla.

Son sekiz yıl, Redmi Note serisinin akıllı telefon dünyasında en çok satan serilerden biri haline geldiğini gördü ve Xiaomi’nin küresel akıllı telefon siparişleri açısından üçüncü sıraya yükselmesine yardımcı oldu. Hindistan, Xiaomi’nin en büyük pazarı ve marka birkaç yıldır en üst sıralarda yer alıyor.

Xiaomi, Çin, Hindistan ve Avrupa’da çevrimiçi ve çevrimdışı perakende ağ genişletmelerine devam etti ve yeni Mi Store’un yalnızca dünya genelinde daha fazla bölgede görüneceğini varsayabiliriz. Umarım gelecekteki Redmi Note telefonları daha az kafa karıştırıcı bir adlandırma şeması izler.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz