Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi Mi 11X Geliyor - İşte Lansman Tarihi

Xiaomi Mi 11X Geliyor – İşte Lansman Tarihi

Xiaomi, 23 Nisan'daki lansmanında yeni Mi 11X serisini de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İşte yeni telefon serisi hakkında bilinen her şey...

-

Xiaomi, 23 Nisan’da yeni bir lansman etkinliğine ev sahipliği edeceğini açıklamıştı. Şimdi ortaya çıkan kısa bir videoya göre, bu lansmanda Mi 11X serisi adı altında yeni bir telefon serisi tanıtılacak.

Şirket, X serisi altındaki modellerin tam adını açıklamadı ancak serinin Xtreme performansı, Xceptional Display ve Xquisite tasarıma sahip olacağından bahsetti. Ayrıca telefonların Hindistan için özelleştirildiği söyleniyor.

Daha önceki söylentilere ve Mi India başkanının onayına göre, akıllı telefonlar Mi 11 serisine ait olacak. Modeller, Mi 11X ve Mi 11X Pro‘yu içeriyor. Ayrıca bu telefonların sırasıyla Redmi K40/Poco F3 ve Redmi K40 Pro Plus/ Mi 11i olarak yeniden yapılandırıldığı söyleniyor.

Modellerin amiral gemisi Snapdragon 888 yonga setinden güç alması bekleniyor ve bu, Xiaomi Hindistan başkanı Manu Kumar Jain’in şirketin Hindistan’da Snapdragon 888 ile birkaç telefon piyasaya süreceğine dair son ipucu ile aynı doğrultuda. Standart Mi 11X’in de o gün piyasaya sürülecek akıllı telefon dörtlüsünü tamamlaması bekleniyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakTwitter

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here