Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi Mi MIX 4 ve Honor Magic 3, Ağustos Ayında Satışa Sunulacak!

Xiaomi Mi MIX 4 ve Honor Magic 3, Ağustos Ayında Satışa Sunulacak!

Yeni bilgiler, Ağustos 2021'de piyasaya sürülecek olan Xiaomi Mi MIX 4 ve Honor Magic 3 ile ilgili belirli ayrıntıları ortaya çıkardı. Bu çip ayrıca Honor Magic 3'te de bulunacak. Kaynak, Honor Magic 3'ün BOE'den bir ekran altı kamera çözümü ile geleceğini ve Mi MIX 4'ün Çin'in Optoelektronik firmasından bir AMOLED ekran altı kamera ekranına sahip olacağını ekledi.

-

Yeni bilgiler, Ağustos 2021’de piyasaya sürülecek olan Xiaomi Mi MIX 4 ve Honor Magic 3 ile ilgili belirli ayrıntıları ortaya çıkardı. Qualcomm’un kısa süre önce en yeni üst düzey çipi Snapdragon 888 Plus’ı duyurmasıyla birlikte, çeşitli akıllı telefon üreticileri, amiral gemisi işlemciye sahip yeni telefonları piyasaya süreceklerini açıkladılar. 

Bu, görünüşe göre, yüksek yenileme hızını destekleyen bir AMOLED ekranla birlikte yeni yonga seti ile geleceği bildirilen Mi MIX 4’ü içeriyor. Bir Weibo bilgi kaynağına göre, Mi MIX 4, 100W’ın üzerinde hızlı şarjı destekleyecek ve ayrıca ön tarafında bir ekran altı kameraya sahip olacak.

Bu çip ayrıca Honor Magic 3′te de bulunacak. Kaynak, Honor Magic 3’ün BOE’den bir ekran altı kamera çözümü ile geleceğini ve Mi MIX 4’ün Çin’in Optoelektronik firmasından bir AMOLED ekran altı kamera ekranına sahip olacağını ekledi. Bu aynı zamanda yaklaşık 6.67 inç boyutunda bir hiperboloid ekran olacak ve bildirildiğine göre yüksek yenileme hızlarını da destekleyecek. 

Şu anda, her iki cihazla ilgili diğer ayrıntılar bilinmiyor. Ancak, bu sızıntılardan bazıları önceki raporlarımızdan birkaçı ile uyumlu diyebilirz. Daha önce, Mi MIX 4’ün 5000mAh pil paketinde 120W hızlı şarjı destekleyeceğini ve ön tarafında bir ekran altı kameraya sahip olacağını belirtmiştik. Cihazın MIUI 13 ile birlikte Ağustos ayında piyasaya sürüleceği de ima edildi.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here