Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi Mi Mix Alpha'nın Yeni Ticari Patenti Olağanüstü Bir Tasarıma Dayanıyor!

Xiaomi Mi Mix Alpha’nın Yeni Ticari Patenti Olağanüstü Bir Tasarıma Dayanıyor!

Yeni bir Mi Mix Alpha telefon patenti gündeme damgasını vurdu !

-

Xiaomi Mi Mix Alpha, 2019 yılında karşımıza cıktı cihaz ticari bir lansman görmemişti. O zamandan beri birçok yenilikçi tasarım ve teknolojiye sahip olan konsept bir cihaz olarak tanıtıldı Şimdi, yeni bir patent, konsept akıllı telefonun olası bir ticari modelini ortaya çıkardı.

Geçmişte, Xiaomi Mi Mix Alpha’nın çoklu modelleri Çin teknoloji devi tarafından patentlenmişti. Dolayısıyla, bu aynı zamanda tüm olası üsleri kapsamak için başka bir girişim olabilir.

Bununla birlikte, bu patenti ayıran şeyler benzersiz tasarımı ve kamera teknolojisi idi. Önceki patentler genellikle orijinal Mi Mix Alpha durumunda olduğu gibi gövdeye sarılı tek bir ekrana sahipken, bu patent iki ayrı ekran bulunduruyor.

Ana ekran oldukça büyük ve ihmal edilebilir çentik ve çene ile neredeyse ön tarafın tamamını kaplıyor. Ayrıca etrafı sarar ve yanı da örter. Arkaya doğru hareket ederken, daha küçük bir ikincil ekran arka panelin alt yarısından biraz daha fazlasını kaplar. Bu ekranın üstünde, akıllı telefonun benzersiz kamera sistemi var.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here