Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi'nin Yeni Telefonları Çok Yakında Görücüye Çıkacak

Xiaomi’nin Yeni Telefonları Çok Yakında Görücüye Çıkacak

Yeni çıkan bilgilere göre Xiaomi'nin yeni telefonlarından biri Qualcomm Snapdragon 778G işlemciyle destekleniyor. Bu akıllı telefonla ilgili bilgiler zaten Nisan ayında ortaya çıkmıştı. Kaynağa göre, bu telefon 20:9 en boy oranına ve 90Hz ekrana sahip olacak. Telefonun ekranı, altında bir kamera da barındırabilir.

-

Xiaomi’nin 2021’in ikinci yarısında en az 13 yeni cihazı piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu telefonlardan bazıları Mi MIX 4 serisi ve Mi CC11 serisine ait olabilir. Bu tür iki akıllı telefona güç sağlayan yonga setleriyle ilgili bilgiler çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

2107113SG model numaralı telefon yakın zamanda FCC’de görüntülendi. Bu cihazın kod adı ‘vili’ ve bir Qualcomm Snapdragon 888 işlemci tarafından destekleniyor. Kaynağımız bu telefonun Mi 11T olduğunu öne sürüyor, ancak vili’nin daha önce Mi MIX 4 serisinin bir parçası olduğu söyleniyordu.

Cihaz, Mayıs ayında EEC tarafından onaylanmış. Başka bir kaynağa göre ise, bu telefon 1080 x 2400 piksel (FHD+) çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına ve bir AMOLED ekrana sahip olacak.

Başka bir Xiaomi telefon ‘lisa‘ adıyla kodlanmış ve Qualcomm Snapdragon 778G işlemciyle destekleniyor. Bu akıllı telefonla ilgili bilgiler zaten Nisan ayında ortaya çıkmıştı. Kaynağa göre, bu telefon 20:9 en boy oranına ve 90Hz ekrana sahip olacak. Telefonun ekranı, altında bir kamera da barındırabilir.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakXiaomiui

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here