Ana SayfaAndroid HaberleriXperia Z2 Cihazınız Size Canlı Yayın Yapma İmkanı Sunuyor

Xperia Z2 Cihazınız Size Canlı Yayın Yapma İmkanı Sunuyor

-

Son dönemlerin çıkış yakalayan şirketi Sony, size Xperia Z2 cihazınız ile Youtube üzerinden canlı yayın yapabilmenizi sağlıyor.

Sony, sön dönemlerde geliştirdiği cihazlar ve yazılımlar ile birlikte mobil pazarında ne kadar güçlü bir şirket olduğunu herkese gösterdi.

Sony, son amiral gemisi olan değerli cihazı Xperia Z2’ye içerisinde yer alan gelişmiş özelliklerin yanı sıra yeni ve farklı extra özelliklerde sunmaya devam ediyor.

Bu belirttiğimiz özelliklerin bir yenisi de Xperia Z2 ile canlı yayın yapma özelliği. Sony, geliştirdiği yazılımla Xperia Z2 kullanıcılarına youtube üzerinden kolay bir şekilde canlı yayın imkanı sunuyor.

Live on Youtube adlı başarılı canlı yayın uygulamasını telefonunuza indirerek hızlı ve kolay bir şekilde youtube üzerinden canlı yayın yapma imkanını Sony şirketi Xperia Z2 cihazının kullanıcılarına sunuyor.

Güzel ve başarılı bir uygulama olan Live on Youtube, Google Play Stor’dan kolayca indirilerek hızlıca kullanılmaya başlanabilir.

Oldukça gelişmiş ve üst seviye bir kameraya sahip olan Sony Xperia Z2 ile başarılı bir canlı yayın deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sony Xperia Z2 cihazınız ile Google Play Store üzerinden Live on Youtube uygulamasını indirdikten sonra cihazınızda Gmail hesabınıza giriş yaparak canlı yayınınızı başlatabilirsiniz.

Bir önemli not düşmek gerekirse, eğer canlı yayınınız sırasında telif hakkı içeren veyahutta zararlı bilgi ve görüntü paylaşırsanız canlı yayınınız çabucak silinir.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here