Ana SayfaMobil UygulamalarYabancılarla Sohbet Etme Programları

Yabancılarla Sohbet Etme Programları

Bazen hiç tanımadığınız insanlarla iletişim kurmak ve sohbet etmek istersiniz. Bundan dolayı sizlere en iyi sohbet etme programlarını listeledik...

-

Hemen her gün aynı uygulamaları kullanarak sıkılıyor olabilirsiniz. Bunun yerine eğlenmek için hiç tanımadığınız yabancılarla rastgele sohbet etmek isteyebilirsiniz. Yabancılarla sohbet etme bazen en sıkıcı anları bir eğlence havasına katabilir.

Gelelim, yabancılarla sohbet etme amaçlı hangi programları kullanabilirsiniz? Play Store şüphesiz ki birçok mesajlaşma uygulaması sunuyor. Bunları çoğunda devasa reklam paketleri var. Bu yazıyı okuyorsanız, o halde doğru yere geldiniz demektir.

Yabancılarla sohbet etme birçok konuda olumlu etki yapabilir. Örneğin dil öğrenmek çok eğlencelidir. Bunu yerel konuşan biri ile pratik yaparak doğrudan öğrenme şansınız var. Aşağıya yabancılarla sohbet etmek için indirebileceğiniz programları listelik.

Ayrıca bkz: En iyi Görüntülü Konferans Uygulamaları

Bunların arasında muhtemelen daha önce duyduklarınız da var. Ancak yinede bütün listeyi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Yabancılarla Sohbet Etme Programları ve Siteleri 

Bazı siteler ve programlar uygunsuz içerikler sebebi ile kapılabilmekte. Ancak bunlara ulaşmanız yine de mümkün.  Aşağıdaki VPN siteleri ile bunları aşmanız mümkün.

1.Omegle

Şüphesiz ki internet üzerinde en popüler sitelerden birisi Omegle’dir. Yabancılarla bağlantı kurmak için en iyi sohbet uygulamalarından biridir. Milyonlarca Omegle kullanıcısı var. En iyi bölüm, kullanıcıları ilgi alanlarınıza ve önceliklerinize göre filtreleyebilmenizdir.

Bu sitede dilediğiniz bir filtreyi uygulayarak ülkenizden veya yakınınızdaki kullanıcıları bulabilirsiniz. Omegle, ilginç kadınlarla konuşmak istiyorsanız da oldukça kullanışlıdır. Binlerce insan bu uygulamadan en iyi arkadaşlarını, kız arkadaşlarını veya hatta ruh arkadaşlarını buldu.

Ayrıca bkz: En İyi Android Launcher Uygulamalar 2019

2. MeetMe

MeetMe, aynı anda birçok yabancı ile konuşabileceğiniz bir iOS ve Android uygulamasıdır. Uygulamanın aylık 150 milyondan fazla aktif kullanıcısı var.

Yabancılarla Sohbet Etme Programları

Kolayca bir profil oluşturabilir, ilgi alanlarınızı ekleyebilir ve geri kalanı uygulama tarafından halledilir. Bununla birlikte, sonuçları almak istiyorsanız ilginç bir biyografi eklemelisiniz. Bu sayede daha çok kişi sizinle iletişime geçebilir.

Ayrıca bkz: En İyi Android Müzik – Şarkı Bulma Programları 2019

3. Moco

Moco yabancılarla sohbet etmek için öne çıkan bir diğer güzel uygulamadır. Çok farklı özellikleri vardır. İsterseniz Moco profilinize fotoğraf ve video ekleyebilirsiniz.

Yabancılarla Sohbet Etme Programları

Yakındaki insanlarla sohbet etmek istersen, konumunu bile paylaşabilirsin. Bu sayede etrafındakilerle sürekli iletişim kurabilirsin. Ayrıca, Facebook hesabınızı uygulamaya bağlayabilirsiniz. Ancak, e-posta kimliğiyle hesap oluşturma seçeneği de vardır.

Ayrıca bkz: Android Telefona Gelen Reklamlar Nasıl Engellenir?

4. Anonymous Chat

Muhtemelen listemizde en basit arayüze sahip uygulama. Birkaç adımda profilinizi tanımlıyorsunuz. Hiç tanımadığınız insanlarla gerçek isimleri dahi olmadan sohbet kurabilme ihtimaliniz var.

Yabancılarla Sohbet Etme Programları

Anonymous Chat, kısacası Android için basit bir uygulama. Bu uygulamada sadece yaşınızı, tercihlerinizi, konumunuzu belirtin. Uygulama yakınınızdaki ilginç bilinmeyen yabancılarla bağlantı kurabilir.

Ayrıca bkz: Android İçin En İyi Müzik Çalar Uygulamaları 2019

5. Whisper

Whisper, oldukça ilginç bir uygulama. Aynı zamanda listemizde en çok tercih edilen uygulamalardan birisi. Whisper’da yabancılarla ilginç bir şeyler paylaşıyorsunuz. Bu bir mesaj, bir sır, ifade veya bir soru olabilir.

Yabancılarla Sohbet Etme Programları

Aklınızdan geçen bir metin ile onu düşünen kişilerle meşajlaşabilirsiniz. Basit bir metin veya ifade bir insan hakkında çok şey söyleyebilir. Karmaşık olmasına rağmen bir kez kullandığınızda bağımlısı olabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Android İçin En İyi Temizleme – Bakım Uygulamaları 2019

6. Yik Yak

Yik Yak konum tabanlı bir sosyal medya uygulaması. Yabancılar, düşüncelerini ve fikirlerini duvarlarında paylaşırlar. Sizlerde kendi düşüncelerini yabancılarla bu şekilde paylaşabilirsiniz.

Yabancılarla Sohbet Etme Programları

Onların vereceği yorumlara eşlik edebilir, onlarla dilediğiniz şekilde sohbet edebilirsiniz. Bu sayede birçok insanı tanıyabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Ayrıca bkz: Android İçin En İyi Antivirüs ve Güvenlik Programları 2019

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here