Ana SayfaAkıllı TelefonYakında Android telefonunuzdan Windows 11 PC'lere ses akışı yapabileceksiniz

Yakında Android telefonunuzdan Windows 11 PC’lere ses akışı yapabileceksiniz

Yakında Android telefonunuzun sesini Windows 11'e aktarabilirsiniz. Windows 11'in Phone Link uygulaması (başlangıçta Telefonunuz olarak adlandırılırmıştı) bu yılın başlarında yeniden markalandı ve güncellenmiş Windows 11 UI ile uyumlu yeni bir yeniden tasarımla yenilendi.

-

2022 son çeyrekte küresel akıllı telefon üretimi %11 düştü

Trendforce, küresel akıllı telefon pazarıyla ilgili en son araştırmasını yayınlayarak 2022'nin üçüncü çeyreğinde üretimde düşüş...

Phone Link uygulaması bir süre önce piyasaya sürüldü ve başlangıçta Samsung telefon sahiplerine özeldi, sonunda Windows 11’in piyasaya sürülmesiyle tüm Android telefonlara genişletildi.

Şimdi harika bir yeni özellik kazanıyor – Android telefonunuzdan Windows 11 PC’nize ses akışı. Bu özellik, müziğinizi diğer cihazlara aktarmanıza izin veren Spotify’ın Connect özelliğine çok benziyor. Bununla birlikte, Telefon Bağlantısı seçeneği, örneğin Spotify’dan daha fazlasını yayınlamanıza izin verecektir.

Ne yazık ki, ses akışı özelliği henüz yaygın olarak kullanılamıyor. Yalnızca belirli kullanıcılar yeni seçeneği görür ve henüz bir şey yapmıyor gibi görünüyor.

Ayrıca, Samsung Tarayıcı ile bir Samsung telefon kullanıyorsanız, Telefon Bağlantısı bir Süreklilik Tarayıcı Geçmişi sunar. Telefonunuzun tarama geçmişini senkronize eder ve iki cihaz arasında sorunsuzca geçiş yapabilir ve göz atmaya devam edebilirsiniz.

-- Reklam --

Oppo Find X6’nın Kamera Dizaynı Gün Yüzüne Çıktı

Oppo'nun Find X6 serisi amiral gemisi telefonlarını 2023'ün ilk çeyreğinde küresel pazarda duyurması bekleniyor. Serinin en az iki model (Find X6...
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz