Yeni iPhone 15 ve iPhone 15 Pro Duvar Kağıtlarını Buradan Edinin

Apple’ın kısa süre önce duyurduğu iPhone 15 ve iPhone 15 Pro, yenilenen tasarım, tüm seri için Dynamic Island’ın tanıtımı ve ilk kez bir USB-C bağlantı noktası da dahil olmak üzere bir dizi değişikliği beraberinde getirdi. Bu güncellemelerin yanı sıra, yeni cihazlar yeni duvar kağıtları koleksiyonuna da sahip ve mevcut cihazınızın görünümünü geliştirmek için bu duvar kağıtlarına buradan erişebilirsiniz.

Güncelleme: iPhone 15 Pro duvar kağıtlarının farklı durumlar (örneğin Kilit ve Ana Ekran) için uyarlanmış birden fazla versiyonu bulunmaktadır. Size kolaylık sağlamak için alternatif sürümleri ekledik.

iPhone 15, mavi, pembe, sarı, yeşil ve siyah olmak üzere beş yeni renkten oluşan canlı bir dizi sunuyor. Bu arada, çekici titanyum kaplamasıyla iPhone 15 Pro, doğal titanyum, mavi, beyaz ve siyah renk seçenekleri sunuyor. Apple, her modelin kendine özgü stilini tamamlamak için bir dizi farklı duvar kağıdı hazırladı.

iPhone 15 Duvar Kağıtları

Bu duvar kağıtları yeni iPhone modellerine önceden yüklenmiş olarak gelecek olsa da, keyfini çıkarmak için beklemenize gerek yok. Tüm yeni duvar kağıtlarını indirilebilir hale getirdik, böylece iPhone 15 ve 15 Pro’nun estetiğinden mevcut cihazınıza bir dokunuş katabilirsiniz.

iPhone 15 Pro Duvar Kağıtları

Yeni iPhone 15 duvar kağıtlarını aşağıdan zahmetsizce indirebilirsiniz. Resme tıklamanız, tam çözünürlüklü iPhone 15 duvar kağıdını kaydetmeniz ve bir iOS aygıtı kullanıyorsanız Fotoğraflar uygulaması veya Ayarlar uygulaması aracılığıyla arka plan görüntünüz olarak ayarlamanız yeterlidir.

Ayrıca bkz: iPhone 15 vs 15 Pro kamera karşılaştırma

iPhone 15 ve 15 Pro yüksek çözünürlüklü PNG formatındaki hallerini buradan indirebilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0